HomeRynek outdoor

Targi Kielce Sport Zima 2013 – promocyjne ceny i zaproszenie do konkursu

Targi Kielce wraz z Wydawnictwem GÓRY oraz firmą SUMMIT mają zaszczyt zaprosić do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT ZIMA, które odbywać się będą w dniach 20-23 lutego 2013 r. w obiektach Targów Kielce. 

Miło nam poinformować, iż przesyłając formularz zgłoszeniowy do dnia 30 listopada 2012 r. (tj. pierwszą stronę z zamówieniem wielkości stoiska), możecie Państwo skorzystać z promocyjnych cen wynajęcia powierzchni niezabudowanej.

Zachęcamy, aby nie czekać z wysłaniem zgłoszenia do ostatniej chwili.

Wzorem poprzedniej edycji oferujemy pomoc w projektowaniu i wykonaniu zabudowy stoisk, reklamy oraz rezerwacji hotelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne Centrum Konferencyjne na terenie targowym do przeprowadzenia konferencji, spotkań, szkoleń towarzyszącym targom.

Wszystkich wystawców targów KIELCE SPORT – ZIMA 2013 zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie targowym o medale i wyróżnienia Targów Kielce. Termin składania formularzy: 11 lutego 2013 r. Zgłoszenia można pobierać z naszej strony internetowej: www.zima-sport.pl

Przypominamy, iż Wystawca deklaruje w jakiej kategorii ma być rozpatrywany zgłoszony produkt. W przypadku, jeżeli produkt ma być rozpatrywany w kilku kategoriach należy uzupełnić każdorazowo osobne zgłoszenie.

KATEGORIE: innowacje techniczne, design, outdoor, fitness, sprzęt dla dzieci, sprzęt dla kobiet. 

Zachęcamy firmy do przesyłania nam informacji o nowościach, które będą prezentowane na targach. Chętnie umieścimy je na naszej stronie. 

Już wkrótce będziemy informować o gościach specjalnych i nowościach w tegorocznej edycji.

W imieniu organizatorów zaprasza

Joanna Marcjan, Manager KIELCE SPORT ZIMA

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0