HomeNowości z rynku

Columbia Sportswear – idealna na stok

Columbia Sportswear to ekspert w dziedzinie zimowej odzieży outdoorowej. Marka od dziesięcioleci chroni narciarzy przed najbardziej wymagającymi warunkami atmosferycznymi, co roku wprowadzając na rynek nowości przeznaczone dla pasjonatów sportów zimowych.

Cenione na całym świecie kurtki, spodnie narciarskie oraz bielizna termiczna są lekkie, wygodne i zapewniają to, co zimą najważniejsze – ciepło i suchość.

Z myślą o pasjonatach sportów zimowych, którzy chcą mieć pewność, że niskie temperatury nie odbiorą im przyjemności z jazdy Columbia przygotowała w tym sezonie kolejne, zaawansowane technologicznie produkty, które dzięki strefowemu połączeniu technologii wspomagających termoregulację i odprowadzanie wilgoci, zwiększają komfort narciarzy. 

Wśród zaprezentowanych w tym roku produktów są między innymi: odzież termiczna z nowej linii Baselayer Extreme oraz kurtki i spodnie narciarskie Winter Blur.

Extreme – Baselayer stworzony na nowo

Wiemy, że to ubranie noszone najbliżej skóry decyduje o naszym komforcie podczas wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu. Dlatego naszą linię bielizny termicznej opracowaliśmy wspólnie z czołowymi fizjologami i w oparciu o unikatową wyściółkę Omni-Heat® Reflective.

Columbia, Women's Extreme Fleece LS 1/2 Zip, cena 299 PLNColumbia, Women’s Extreme Fleece LS 1/2 Zip, cena 299 PLN

Połączenie odbijających ciepło srebrnych kropek z pochłaniającym wilgoć, oddychającym materiałem, zapewnia ciepło i komfort. Nowa linia naszej bielizny termicznej – Baselayer Extreme została zaprojektowana dla największych zmarzluchów. Cechuje ją większa grubość oraz puszysty w dotyku i zwiększający wygodę materiał zastosowany w tylnej części.

Winter Blur – codziennie próbujemy czegoś nowego

Kolekcja zimowa marki Columbia Sportswear to prawdziwa kopalnia innowacji. Wykorzystanie w linii Winter Blur technologii Omni-Heat® Reflective pozwala w lepszy sposób regulować temperaturę podczas wysiłku na świeżym powietrzu bez konieczności zwiększenia wagi ubrań. Zastosowanie technologii Omni-Tech® zapewnia wodoodporność i oddychalność.

Columbia, Men’s Winter Blur Jacket cena: 1,299 PLNColumbia, Men’s Winter Blur Jacket cena: 1,299 PLN

Zarówno kurtkę, jak i spodnie zaprojektowano z myślą o maksymalnej swobodzie ruchów podczas zimowych aktywności – spodnie wyposażono w strategicznie rozmieszczone elastyczne panele. Wodoodporne, a jednocześnie oddychające ubrania odznaczają się także odbijającą ciepło podszewką Omni-Heat® oraz uszczelnionymi szwami.

Columbia, spodnie Men’s Winter Blur Pant, cena: 799 PLNColumbia, spodnie Men’s Winter Blur Pant, cena: 799 PLN

Dodatkowe elementy (np. kieszeń na karnet narciarski i regulowany fartuch przeciwśnieżny w przypadku kurtki oraz chroniący przed zimnem i śniegiem wysoki panel z tyłu spodni) zapewnią wygodę, suchość i ochronę w czasie intensywnego wysiłku fizycznego.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.columbiasportswear.pl.

Źródło: Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0