HomeNowości z rynku

Premiery i rabaty marki Yeti na kiermaszu KFG

Marka Yeti od wielu lat jako sponsor wspiera Krakowski Festiwal Górski, wystawiając się także na Kiermaszu Odzieży i Sprzętu Outdoorowego. W tym roku na stoisku Yeti zaplanowane są produktowe premiery, rabaty oraz konkursy.Odbywający się podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego za każdym razem przyciąga tysiące odwiedzających. Przez trzy dni festiwalu można przyjrzeć się najnowszym kolekcjom topowych marek outdoorowych oraz zakupić sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Na stoisku Yeti odbędzie się premiera najbardziej zaawansowanej kurtki w kolekcji marki – Torre II, której przeznaczeniem jest aktywność w ekstremalnych warunkach zimowych. Jest to udoskonalony model pierwowzoru – modelu Torre. 

W nowym modelu został poprawiony kaptur – zastosowany układ linek i stoperów ściągających, pozwala na obrót głowy razem z kapturem oraz reguluje głębokość i kształt kaptura przy jednoczesnym zachowaniu możliwości założenia kasku.

Yeti, kurtka Torre IIYeti, kurtka Torre II

Kurtkę została uszyta z materiału z membraną DRY, która jest wodoodporna (8000 mm słupa wody) i oddychająca (8000gr pary wodnej/m2/24h). Dzięki temu puch jest chroniony przed wilgocią.

Ponadto w kurtce zastosowano wzmocnienia kryjące łokcie, przedramiona i mankiet chroniący nadgarstki. Poprawiono także krój rękawów, nadając im ergonomiczny kształt, który sprawia, że w trakcie zginania materiał układa się dokładnie tam gdzie powinien, nie krępując ruchów.

Mankiety regulowane rzepem nieznacznie zostały ocieplone, dodano także przylegające wewnętrzne mankiety z lycry z rozcięciem na kciuk. Dzięki temu wnętrze rękawów chronione jest przed chłodem i śniegiem. 

Spód kurtki regulowany jest za pomocą dwóch symetrycznie rozstawionych stoperów przesuniętych w stronę frontu kurtki. Dodano także wewnętrzny kołnierz przeciwśnieżny wyposażony w gumę zapobiegającą zsuwaniu się.

Yeti, kurtka Torre IIYeti, kurtka Torre II

W odpowiedzi na uwagi użytkowników, została zmieniona pozycja kieszeni bocznych, co ma ułatwić dostęp do nich podczas noszenia uprzęży. Dwie przesunięte do przodu kieszenie zewnętrzne o wydłużonej formie wyposażone zostały w suwaki bryzgoszczelne rozpinane z dwóch stron, by łatwo dostać się do nich na różnych poziomach, zarówno z dołu jak i z góry. Ponadto dodano w dużej kieszeni łatwo dostępny schowek na telefon.

Na stoisku Yeti będzie można także przyjrzeć się najnowszej kolekcji marki, w ramach której z najdziemy m.in. cieszące się dużą popularnością bluzy i swetry SLX.

Yeti, sweter SLXYeti, sweter SLX

Wykonane z oddychających, puchoszczelnych, lekkich i mocnych tkanin swetry SLX mogą stanowić zarówno samodzielną warstwę wierzchnią, jak i docieplającą. Wyposażone w cztery zamykane na suwak kieszenie zewnętrzne oraz suwak główny uszczelniony wewnętrzną plisą. Komory puchowe przeszywane są na wylot. 

Podczas kiermaszu KFG marka Yeti zaoferuje 25 proc. zniżkę na cały swój asortyment (w tym także śpiwory NGT tworzone w ścisłej współpracy z społecznością outdoorową).

Odbędą się również dwa konkursy, w ramach których do wygrania będzie sweter SLX oraz kurtka Torre.

Marka Yeti zaprasza także na stoisku do rozmowy z projektantami, odpowiedzialnymi za stworzenie produktów Yeti oraz z ekspertami od puchu z 20-letnim doświadczeniem. 

Więcej informacji o marce Yeti i jej produktach znajduje się na stronie: www.yeti.com.pl

Kiermasz Odzieży i Sprzętu Outdoorowego KFG odbędzie się w dniach od 7 do 9 grudnia 2012 roku, w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0