HomeRynek outdoor

XIX edycja Targów Turystycznych NA STYKU KULTUR

XIX edycja Targów Turystycznych NA STYKU KULTUR odbędzie się w Łodzi w dniach od 22 do 24 lutego 2013 roku. Impreza po raz drugi będzie miała miejsce w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4.

Targi – Regiony TurystyczneNA STYKU KULTUR są wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji wśród imprez targowych o tematyce turystycznej w Polsce. Szeroka reprezentacja wystawców z Polski i zagranicy, bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do przedstawicieli branży, jak i do indywidualnych odbiorców oraz ogromne zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu to główne atuty łódzkich targów turystycznych.

W ramach NA STYKU KULTUR odbędą się :

  • Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE w ramach którego chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki i zachęcić do wypoczynku poprzez uprawnie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.
  • Salon Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej w ramach którego zaprezentowane zostaną oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych i tych oferujących odpoczynek w rodzinnych gospodarstwach wiejskich i ekologicznych.
  • Wyspa SPAcerkiem po zdrowie, strefa w której zaprezentują się uzdrowiska, ośrodki leczniczo-rehabilitacyjne , ośrodki SPA oraz wellness.

Oprócz różnorodnych ofert spędzania wolnego czasu zwiedzający będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach.

Szczególnie interesująco zapowiada się cykl spotkań z podróżnikami SZLAKI CIEKAWYCH LUDZI…. , którzy podzielą się wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw. Nie zabraknie wystaw, konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych przez samych wystawców.

Więcej informacji na stronie: www.nastykukultur.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0