HomeImprezy outdoor

Kalendarz Programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015

Właśnie ukazał się kalendarz na rok 2013, poświęcony dokonaniom polskich himalaistów działających w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy. Dochód z kalendarza zostanie przeznaczony na wsparcie Programu.

Przypomnijmy, że Program Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015 ma służyć rozwojowi polskiego himalaizmu i wejściu na niezdobyte dotąd zimą ośmiotysięczniki. Program okazał się niezwykle skuteczny, w jego ramach w góry najwyższe wyruszyło już kilka wypraw, a w marcu tego roku został zdobyty po raz pierwszy zimą Gasherbrum I.

Kalendarz skomponowany jest z 14 plansz (format 60 x 40 cm), na których znajdują się unikatowe zdjęcia z wypraw PHZ wraz z ciekawymi opisami codziennego życia uczestników wypraw, jak i historii Polskiego Himalaizmu Zimowego.

W przygotowaniu kalendarza wykorzystano materiały fotograficzne i faktograficzne wystawy PHZ , prezentowanej od sierpnia 2012 w pasażach galerii handlowych na terenie całego kraju oraz na Krakowskim Festiwalu Górskim.

Kalendarz powinien być niebawem dostępny w klubach zrzeszonych w PZA, do których została wysłana oferta specjalna na zakup ilości hurtowych.

Sugerowana cena sprzedaży detalicznej 30 zł brutto.

W cenie 30 zł + 10 zł kosztów wysyłki PZA prowadzi również sprzedaż kalendarza w internetowej sprzedaży detalicznej.

Źródło: PZA

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0