HomeRynek outdoor

Nowy Dyrektor Generalny w GO Sport

Stanowisko Dyrektora Generalnego w GO Sport Polska objęła z końcem października 2012 Dorota Wiaderek, pełniąca wcześniej w firmie funkcję Dyrektora Operacyjnego.

GO Sport jest wiodącą marką sklepów sportowych, należącą do Grupy GO Sport – francuskiej grupy kapitałowej. Ofertę GO Sport charakteryzują produkty wysokiej jakości, z innowacyjnymi technologiami.

Dorota Wiaderek realizowała swoją karierę głównie w sektorze dystrybucji, miedzy innymi zarządzając franczyzą Kosmetycznych Instytutów dr Irena Eris oraz przez ostatnie 3 lata jako Dyrektor marki Dior w Polsce.

Dorota Wiaderek, Dyrektor Generalna w Go Sport PolskaDorota Wiaderek, Dyrektor Generalna w Go Sport Polska

Kierowanie firmą z wypracowaną renomą na rynku stanowi duże wyzwanie. Jednocześnie czuję wielki entuzjazm na myśl o pracy na rzecz marki z takim potencjałem – mówi Dorota Wiaderek.

Dyrektor Generalna zapowiada podjęcie kroków na rzecz większej rozpoznawalności marki oraz doskonalenia oferty firmy:

Planowana zmiana w strategii będzie polegała na skupieniu się na szerszej grupie docelowej oraz zwiększeniu świadomości marki GO Sport. Stawiamy na sport, który jest dla nas pasją. Uważamy, że aktywność sportowa może być udziałem każdego bez względu na wiek. Naszą rolą – jako dystrybutora – jest udostępnienie wyspecjalizowanych marek oraz technologii dla wszystkich sympatyków sportu. Dodatkowo, planujemy spełnić oczekiwania klientów, oferując atrakcyjne produkty pod markami własnymi w bardzo przystępnych cenach. Oczywiście jednocześnie dążymy do ulepszenia komfortu zakupów i to na każdym poziomie, bo nasz klient jest najważniejszy.

GO Sport posiada obecnie 25 sklepów w Polsce. Jaki będzie dla firmy nadchodzący rok?

Mam nadzieję, że jeden z lepszych w historii. Nowe, innowacyjne produkty, nowe marki, ciekawe wydarzenia z naszym udziałem, to wszystko przed nami – podsumowuje Dyrektor Generalna GO Sport Polska Dorota Wiaderek.

Źródło: GO Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0