HomeImprezy outdoor

Miej odwagę! – zagłosuj i pomóż innym wyjechać w podróż marzeń

Do III edycji im. Piotra Morawskiego “Miej odwagę!” zgłoszono 124 wyprawy. Do końca lutego br. internauci mogą głosować na najlepsze ich zdaniem projekty. Dla uczestników Memoriału każdy głos jest na wagę złota. Zwycięzca otrzyma środki finansowe na realizację swojej podróży.

Od listopada 2012 r. do końca stycznia br. można było zgłaszać projekty wypraw w 5 kategoriach. Ostatecznie wpłynęły 124 zgłoszenia w tym: 95 w kategorii Ziemia, 3 w kategorii Powietrze, 7 w kategorii Woda, 9 w kategorii Ogień oraz 10 w kategorii Eter. Autorami zgłoszeń są bez wątpienia ludzie z pasją, a wśród nich m.in. biegacze, rowerzyści, motocykliści, nurkowie, wspinacze, narciarze czy żeglarze.

Oddane głosy mają realny wpływ na wyłonienie zwycięzcy – o wygranej zdecydują głosy internautów (50%), ale także Kapituła Memoriału (50%).

Głosowanie odbywa się na stronie www.miejodwage.pl w zakładce Edycja 2012. Przy ocenie zgłoszonych wypraw Kapituła będzie brała pod uwagę oryginalny, ale jednocześnie przemyślany i możliwy do zrealizowania pomysł. Wszystkie kategorie są traktowane równorzędnie. Wyniki III Edycji Memoriału zostaną ogłoszone w marcu 2013 roku. 

Pomysł Memoriału im. Piotra Morawskiego “Miej Odwagę!” zrodził się z potrzeby uczczenia pamięci wybitnego wspinacza i himalaisty oraz promowania jego sposobu na życie – pozytywnej energii, odwagi spełniania marzeń i poszukiwania nowych wyzwań.

Honorowym patronatem Memoriał im. Piotra Morawskiego Miej odwagę! objęli: Polski Związek Alpinizmu, Polski Związek Kajakowy, Polski Związek Żeglarski, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, TOPR i GOPR.

Więcej informacji na stronie: www.miejodwage.pl.

Źródło: PROJEKT77

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0