HomeNowości z rynku

Placak Surge II Charged oraz kurtka Alloy marki The North Face nagrodzone podczas ISPO 2013

Przyznawane co roku nagrody ISPO to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynku outdorowym. Niezależny panel sędziowski przyznaje je na podstawie trzech kryteriów – stopnia innowacji, designu oraz funkcjonalności produktu.

 • Plecak Surge II Charged

Nagrodzony tytułem „Gold Winner” w kategorii toreb i plecaków Surge II Charged spełnia wszystkie wymagania podróżników i miłośników sportu, którzy zawsze chcą mieć łączność ze światem, niezależnie od okoliczności i warunków pogodowych.

The North Face, plecak Surge II ChargedThe North Face, plecak Surge II Charged

Ultralekki, wbudowany w plecak mechanizm JoeyT1 pozwala na szybkie naładowanie urządzeń elektronicznych. Surge II Charged został również wyposażony w wytrzymałą, odporną na wilgoć i zgniecenie baterię, dopasowane do anatomii barków paski na ramiona oraz pas biodrowy.

Panel tylni, zaprojektowany tak by maksymalnie zmniejszyć obciążenie kręgosłupa, otrzymał certyfikat ACA (American Chiropractor Association).

 • Kurtka Alloy Jacket

Alloy Jacket, nagrodzona tytułem „WINNER” w kategorii Softshell, to hybrydowa kurtka przeznaczona specjalnie do uprawiania sportów górskich.

Wykonana z materiału soft shell Thermo3D™ została zaprojektowana tak by zapewniać optymalną ochronę, „oddychalność” i regulację temperatury.

The North Face, kurtka Alloy JacketThe North Face, kurtka Alloy Jacket

Kaptur i ramiona kurtki zostały pokryte nieprzemakalną warstwą HyVent-Alpha™ natomiast podklejane szwy gwarantują niezbędną ochronę przed wiatrem i wilgocią.

Materiał Apex Universal® na całym korpusie zapewnia maksymalną „oddychalność” i komfort, podczas gdy wstawki z Pertex Equilibrium® pod ramionami gwarantują wentylację i ochronę przed wilgocią.

Kurtka oraz plecak dostępne będą w jesiennej kolekcji The North Face.

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na:

eu.thenorthface.com

facebook.com/thenorthface.europe

twitter.com/TheNorthFace.EU

 Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  PLACAK. TEN PLACAK TO TRZEBA SCHOWAĆ DO TEGO PLECAKA ?

 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  PLACAK. TEN PLACAK TO TRZEBA WŁOŻYĆ DO PLECAKA CZY CO ?

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   tnf. Plecak ma w komplecie baterie z wejściem usb, do którego podłącza sie urządzenie, które chcemy ładować. Baterie można wypiąć włożyć do jakiegokolwiek innego pleacaka itp.