HomeRynek outdoor

Przedpremiera, konkursy i wiedza – Timex zaprasza na targi w Kielcach

Już w najbliższą środę – 20 lutego – rozpoczynają się XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013. Timex, producent zegarków sportowych i outdoorowych, zaprasza na swoje stoisko.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży sportowej i outdoor zainteresowanych ofertą, która bezpośrednio odpowiada na nowy trend konsumencki szukania wsparcia w treningu. Podczas targów chcielibyśmy pokazać, jak zmaksymalizować zysk przez sprzedaż zegarków sportowych i outdoorowych oraz jak wykorzystać wiedzę o mądrym treningu w rozmowach z klientami – mówi Paweł Sawicki z firmy Timex.

Na odwiedzających czeka też wyjątkowa możliwość zapoznania się z najnowszym zegarkiem treningowym Timex Ironman Run Trainer 2.0. GPS.

To niezwykła okazja, ponieważ model ten nie miał jeszcze swojej światowej premiery – dodaje Sawicki. – W Polsce mamy tylko kilka sztuk, jeszcze poza sprzedażą. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i wypróbowania najnowszej technologii Timex. Dla chętnych będzie też możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania zegarka.

Wywodzący się z elitarnej marki Ironman zegarek Timex Run Trainer 2.0. GPS to odpowiedź firmy na trend mądrego treningu. Wbudowany moduł GPS w technologii SiRFstarIV pozwala śledzić dystans, prędkość i tempo w czasie rzeczywistym.

Zegarek w zestawie posiada pas HRM umożliwiający pomiar tętna i zaawansowany trening interwałowy. Zegarek wyróżnia innowacyjny wyświetlacz w monochromatycznym zestawieniu kolorów do wyboru oraz alarm wibracyjny.

Timex zaprasza zwiedzających w dniach 20 – 23.02.2013, w godzinach 10:00 – 18:00, hala C, stoisko nr 47, ul. Zakładowa 1, Kielce.

 Informacja prasowa firmy Timex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0