HomeNowości z rynku

Nowa lekka kolekcja KEEN.CNX już niebawem w Polsce

Cały świat oszalał na punkcie najnowszej propozycji marki Keen na wiosnę 2013. Nowa kolekcja KEEN.CNX – Connect to the Unexpected, to połączenie wszystkich cech marki: bezpieczeństwa, wygody i komfortu.

Zaskakujące jest, jak lekkie są buty Keen przy zastosowaniu tylu technicznych specyfikacji i systemów. W odróżnieniu od zimowej kolekcji, modele KEEN.CNX mają obniżony profil i cholewkę, lecz to nie umniejsza ich skuteczności.

Odpowiednia podeszwa sprawia, że pięty i palce są w jednej płaszczyźnie, co powoduje, że stopy są cały czas wypoczęte, a Ty poruszasz się naturalnie. Warto wspomnieć o specjalnym systemie ESS SHANK, który dba o Twoje bezpieczeństwo niezależnie po jakim terenie wędrujesz – ułatwia stabilność i przyczepność do podłoża. Oczywiście niezawodna, wodoodporna i oddychająca membrana KEEN.DRY, która zapewni Ci suchość wewnątrz buta oraz Twoich stóp, kiedy niespodziewanie zacznie padać deszcze.

Jednak buty KEEN.CNX to nie tylko innowacyjne technologie i bezpieczeństwo. To również niesamowita wygoda, którą poczujesz od razu jak tylko je założysz. Dzieje się to za sprawą wkładki stworzonej w technologii Metatomical Footbed, która odwzorowuje anatomiczną budowę stopy, a także zapewnia jej naturalne podparcie całego łuku. Kolejna technologia, która po raz kolejny pojawia się w kolekcji marki Keen, jest system KEEN.ZORB, dzięki któremu wewnętrzna część podeszwy znajdująca się pod wkładką, dopasowuje się do kształtu stopy na całej długości i pozwala Ci na długie wycieczki, a co za tym idzie, długotrwały komfort.

Nie musisz się też przejmować pogodą, ponieważ buty Keen zadbają o odpowiednią temperaturę wewnątrz buta, dzięki czemu Twoim stopom nigdy nie będzie za ciepło lub zbyt zimno. Na pewno oprócz wszystkich tych specyfikacji, Twoją uwagę przykują również kolory. Panie będą zachwycone, a i panowie nie przejdą obojętnie obok kolekcji KEEN.CNX. Przeważają żywe, nietuzinkowe kolory, a szczególnie niebieski, czerwony i zielony, choć nie zabraknie czerni i szarości. Spodobają się również tym najmłodszym klientom, za sprawą sportowego stylu i zabawnych wzorów. Dzięki temu dzieci będą zadowolone z najmodniejszych butów w okolicy, a Ty będziesz spokojny o ich bezpieczeństwo.

Wszystko wskazuje na to, że kolekcja Keen będzie hitem tej wiosny i zdobędzie wielu fanów. Warto przywitać wiosnę w butach KEEN.CNX, prawda? Już niedługo będziecie mogli zobaczyć kolekcję na własne oczy. Byle do marca!

Keen, buty Clearwater MEN CNXKeen, buty Clearwater MEN CNX

 

Keen, buty Mercer Lace WOMEN CNXKeen, buty Mercer Lace WOMEN CNX

Keen, buty Sagewood KIDS CNXKeen, buty Sagewood KIDS CNX

 

Informacja prasowa marki KEEN

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Cały świat oszalał na punkcie najnowszej propozycji marki Keen. W Mali zeszlo 10tys par w miesiac
  W Uzbekistanie 20tys
  Szalenstwo

  Skonczcie z tymi artykulami bo portal robi sie gorszy od plotka i pudelka