HomeRynek outdoor

Columbia Sportswear Company mianuje nowego tymczasowego dyrektora generalnego na region EMEA

Firma Columbia Sportswear Company poinformowała dziś o mianowaniu Douga Morse’a na stanowisko tymczasowego dyrektora generalnego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) ze skutkiem natychmiastowym. Zastępuje on Christiana Finella, który pełnił funkcję dyrektora generalnego regionu EMEA od grudnia 2007 r., a zrezygnował z niej, aby poświęcić się innym możliwościom rozwoju kariery.

Doug Morse jest związany z firmą już od 18 lat. Od roku 2008 zajmuje stanowisko dyrektora generalnego Columbii w Kanadzie, a poprzednio pełnił także różne funkcje kierownicze w USA. W okresie poszukiwań nowego dyrektora generalnego EMEA będzie przejściowo kierować wprowadzaniem produktów na rynek, sprzedażą i marketingiem w tym regionie. 

Prezes i dyrektor naczelny firmy Columbia Tim Boyle powiedział: Doug jest cenionym weteranem Columbii, który doskonale rozumie realizowane przez nas strategie obejmujące różne marki. Jego praca będzie mieć zasadnicze znaczenie dla utrzymania ciągłości relacji z klientami i konsumentami w okresie przejściowym dla regionu EMEA.

Marki firmy Columbia stanowią niezwykłe połączenie wyczynowych możliwości, stylu i wartości w trudnych dla gospodarki czasach — powiedział Doug Morse. – Cieszę się z możliwości ścisłej współpracy z europejskim zespołem i klientami na rzecz umocnienia więzi naszych marek z klientami i rozwoju działalności.

 Informacja prasowa marki Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0