HomeNowości z rynku

Icebreaker dla biegaczy

Nowozelandzka marka, specjalista w produkcji odzieży z wełny merino odświeża swoją kolekcję Icebreaker GT do sportów aerobowych, wprowadzając intensywne kolory oraz nowe modele odzieży wykorzystujących nanotechnologię i technologię softshell. Cel: ochrona przed chłodem, deszczem i wiatrem. 

Gorące nowe kolory w Icebreaker GT obejmują ognisto czerwony Heat, łagodnie niebieski Force i ziemisty orzech Walnut dla mężczyzn oraz tętniący życiem Magenta, zimno-niebieski Glacier i ciepły, brzoskwiniowy odcień Peach dla kobiet. 

Icebreaker, bluza Drive dla mężczyznIcebreaker, bluza Drive dla mężczyzn

Icebreaker, bluza Dart dla kobietIcebreaker, bluza Dart dla kobiet

Marka zadebiutuje w sezonie jesień/zima 2013 z dwoma modelami wodoodpornych topów do biegów i jazdy na nartach przeznaczonych na warunki panujące w przejściowych porach roku. Będą to Dart LS Half Zip dla kobiet i Drive LS Half Zip dla mężczyzn. W obu modelach zastosowano pokrycie z nanocząsteczek o karbowanej powierzchni, która zmniejsza powierzchnię kontaktu, dzięki czemu woda, błoto i olej po prostu spływają po powierzchni materiału. Nanotechnologia stosowana w produktach Icebreaker jest akredytowana przez bluesign®.

W modelach Dart i Driver Icebreaker zastosował tzw. Free seam – szew, który jest gładki w dotyku, aby zapobiec ocieraniu – i wspomagające oddychanie, perforowane panele. Oba modele mogą być noszone pojedynczo lub jako elementy układu warstwowego. Ponadto Nowe modele linii Icebreaker GT wyposażone zostały w techniczne cechy, pomyślane tak aby zwiększyć wydajność, oprócz oddychających paneli i beztarciowych szwów są to kieszenie transportowe i przedłużony tył w celu zwiększenia ochrony i zapobiegania odsłaniania dolnego odcinak pleców. 

Icebreaker, bluza Quantum+ HoodIcebreaker, bluza Quantum+ Hood

Sportowy i zarazem stylowy model Quantum+ Hood dla kobiet i mężczyzn jest ulepszoną wersją najlepiej sprzedającego się topu z kapturem z pośród modeli kolekcji Icebreaker. Dzięki nanotechnologii model zyskał na odporności na wodę.

Icebreaker, biustonosz z linii GTIcebreaker, biustonosz z linii GT

Kolekcja jesień/zima 2013 to nowe innowacje, które dadzą sportowcom poczucie swobody, które przywróci ich na łono natury w ciepłej i komfortowej atmosferze – mówi Rob Achten, Dyrektor Kreatywny i Wiceprezes działu Produktu w Icebreaker. – Cieszymy się, że możemy zaoferować techniczną odzież pełną wspaniałych funkcjonalnych detali, gwarantując dodatkową ochronę przed pogodą i szerszy zakres dynamicznych sezonowych kolorów – dodaje.

Źródło: Icebreaker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0