HomeRynek outdoor

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Odzieży Sportowej Sport World Warsaw

W dniach 19-21 września 2013 odbędzie się w Warszawie pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Odzieży Sportowej Sport World Warsaw. Pod dachem nowoczesnej hali Expo XXI zaprezentują się wystawcy z Polski i zagranicy. 

W odpowiedzi na potrzeby rynku na mapie wydarzeń branżowych w Polsce pojawiła się nowa propozycja: Międzynarodowe Targi Sprzętu i Odzieży Sportowej Sport World Warsaw, których pierwsza edycja odbędzie się w dniach 19-21 września 2013. Jest to pierwsza od dłuższego czasu impreza poświęcona producentom i branży sportowej w Warszawie.

W ciągu trzech dni pod dachem nowoczesnej hali Expo XXI zaprezentują się liczni wystawcy z Polski i zagranicy.

20 września będzie dniem w całości zadedykowanym formule B2B umożliwiając przedstawicielom szeroko pojętej branży zaprezentowanie swoich ofert i zapoznanie się z propozycjami innych wystawców oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych. W tym dniu targi odwiedzą m.in. dystrybutorzy i właściciele sklepów ze sprzętem, odzieżą i obuwiem sportowym, dyrektorzy szkół, OSIR-ów, MOSIR-ów, przedstawiciele związków i klubów sportowych oraz władz lokalnych i rządowych.

20 i 21 września będą dniami otwartymi dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką sportu, fitnessu, prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Zwiedzających zaskoczy wiele atrakcji towarzyszących: projekcje filmów, spotkania z gwiazdami sportu, pokazy spektakularnych dyscyplin i wiele innych.

Więcej informacji o targach na stronie: targisprzetusportowego.pl

O organizatorze:

Firma Lentewenc jest częścią ITE Group Plc., która co roku organizuje ponad 200 imprez targowych w 14 krajach. W samym 2011 roku firma sprzedała ponad 600 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Jej klientami są firmy, które rozumieją korzyści płynące z bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Grupa ma na koncie niezliczone imprezy, wiodące na międzynarodowym rynku targów.

Spektrum tematyczne eventów zawiera w sobie wszystko: od niszowych konferencji specjalistycznych, do wielkich i prestiżowych już imprez targowych, takich jak największe targi w Rosji – Targi Budownictwa i Wnętrzarstwa MosBuild. 

Grupa powstała w 1991 roku, kiedy jej założyciele stworzyli serię wystaw targowych w Rosji i CIS, których podstawowym założeniem było promowanie nowych możliwości dla rozwijających się rynków ekonomicznych. Dzisiaj rynki te pozostają dużą częścią siły rynkowej ITE, co znajduje odzwierciedlenie w sieci biur i portfolio eventowym w krajach takich jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Azerbejdżan, Indie, Turcja czy Uzbekistan.

 Informacja prasowa Sport World Warsaw

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0