HomeImprezy outdoor

Marka Merrell głównym sponsorem Biegu Łosia

Dnia 6 kwietnia br. o godz. 10 wystartuje Bieg Łosia, zawody biegowe po Puszczy Kampinoskiej. Długość trasy wynosi ok. 17 km. Głównym sponsorem wydarzenia jest marka Merrell, której celem jest promowanie aktywnego stylu życia.

Choć limit miejsc, został zapełniony już w pierwszym dniu otwarcia rejestracji istnieje możliwość zdobycia biletu i wzięcia udziału w biegu.

Zapisy na Bieg Łosia rozpoczęły się na początku marca wraz z otwarciem dedykowanej strony www.bieglosia.pl. Mimo wyczerpania limitu miejsc, marka Merrell ma pakiety startowe dla chętnych.

Każdy, kto chce wziąć udział w biegu może spróbować rozwiązać miniquiz na profilu marki na facebooku http://www.facebook.com/MerrellPoland. Do wygrania jest 10 pakietów startowych.

Bieg Łosia to bieg typu trailrunning o umiarkowanym poziomie trudności. Skierowany jest do wszystkich miłośników sportu i amatorów biegania w terenie, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dodatkową atrakcją jest z pewnością przyroda Kampinoskiego Parku Narodowego.

Trasa biegnie po leśnych ścieżkach, piachach i szutrach. Meta i start zostaną umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Limit czasu przewidziany przez organizatora wynosi 3 godziny. Trasa może być pokonana biegiem albo marszem. Każdy uczestnik biegu w swoim pakiecie startowym znajdzie specjalny kupon rabatowy 20 proc. na produkty marki Merrell, do wykorzystania.

W czasie trwania wydarzenia będzie można odwiedzić stoisko firmy Merrell i sklepu Sport Guru oraz obejrzeć i kupić buty. Merrell przygotował również możliwość przetestowania dwóch modeli butów do biegania: Road Glove oraz Bare Acces Arc 2 w pełnej gamie rozmiarów. Buty można wypożyczyć do testów w sklepie Sport Guru.

Głównym celem marki Merrell jest promowanie aktywnego stylu życia. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu łączy się z wolnością, przestrzenią i odkrywaniem siebie. Żeby jednak podjąć wyzwanie i sprawdzić swoje możliwości trzeba czuć się komfortowo. To gwarantuje każdemu klientowi Merrell. Wszystkie produkty tej marki są wykonane z najlepszej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Lista sklepów znajduje się na stronie www.merrell.pl.

Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski. Od niedawna Merrell oferuje klientom także odzież i akcesoria.

Informacja prasowa marki Merrell

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0