HomeNowości z rynku

Ekstremalne 2w1 – nowe kamery DVR SPORT GOLD i SILVER od GOCLEVER

Pół roku po premierze pierwszej kamery „do zadań ekstremalnych” marki GOCLEVER, polski producent wprowadza dwa kolejne modele w tej kategorii: DVR SPORT SILVER oraz GOLD.

Nowe kamery powinny zainteresować wszystkich, którzy chcieliby udokumentować swoje wymagające tricki na snowboardzie czy nartach – ale sprzęt przyda się również kierowcom, gdyż z powodzeniem może służyć jako rejestrator zdarzeń na drodze. Oprócz tego, urządzenia doskonale spełnią swoją rolę w życiu codziennym, chociażby podczas rodzinnych wypadów z dziećmi na sanki czy do parku. 

Połączenie samochodowego wideorejestratora i kamery sportowej w jednej obudowie będzie dostępne w dwóch wariantach. DVR SPORT SILVER to bezpośredni następca pierwszego urządzenia, które otwierało serię tej grupy produktów marki GOCLEVER. „Srebrna” wersja sprzętu jest niewielka i poręczna (waży niespełna 50g).

Goclever DVR GOLDGoclever DVR GOLD

Goclever DVR SILVERGoclever DVR SILVER

Można dzięki niej zarejestrować materiał wideo w rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli osiągając 30fps) oraz wykonać zdjęcia do max. 5 megapikseli. Dysponuje cyfrowym zoomem 4x i jest wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran LCD, wbudowany mikrofon, czytnik kart pamięci microSD oraz szybki port USB 2.0. Odróżnia się od swojego poprzednika 1,5 razy bardziej pojemną baterią litowo-jonową o pojemności 440 mAh, umożliwiającą nieprzerwaną rejestrację obrazu i dźwięku przez 60 minut.

GOCLEVER DVR SPORT GOLD powstał z myślą o jeszcze bardziej wymagających użytkownikach. Wersja „złota” charakteryzuje się większym 2,4-calowym dotykowym wyświetlaczem oraz jeszcze bardziej pojemną baterią (850 mAh), która pozwoli nagrywać akcję nawet przez 90 minut.

Kamerka wyróżnia się również możliwością rejestracji obrazu w rozdzielczości FULL HD (1920 x 1080 osiągając 30fps) lub 720p (60 klatek na sekundę). Podobnie jak model SILVER, DVR SPORT GOLD posiada 4-krotny zoom cyfrowy, port USB 2.0 i slot na karty microSD (max 32GB). Rejestruje dźwięk i wykonuje fotki do 5Mpix.

Wszystkimi funkcjami kamery sterujemy korzystając z przycisków oraz wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego, na którym możemy też od razu obejrzeć zarejestrowany materiał.

Użytkownicy do dyspozycji mają takie opcje jak: automatyczny włącznik i wyłącznik, błyskawiczny start i stop oraz nagrywanie cykliczne. Menu kamer GOCLEVER jest dostępne w języku polskim. Filmy nagrywane są w popularnym (obsługiwanym przez praktycznie wszystkie urządzenia multimedialne) formacie AVI (wersja GOLD w standardzie H264), zaś zdjęcia – w JPG.

Urządzenia z rodziny kamer DVR SPORT są „wszystkoodporne”, za sprawą bogatego zestawu akcesoriów. Dzięki wodoszczelnemu etui (do 10 metrów głębokości) bez problemu zniesie zamoczenie, wstrząsy i uderzenia. Różnorodność uchwytów sprawia, że są też „multifunkcjonalne”.

Producent dostarcza przyssawki samochodowe, mocowania na kierownicę, ramię, kask – a w modelu GOLD również pasek mocujący na klatkę piersiową. Oprócz tego w opakowaniu znajduje się również ładowarka samochodowa, kabel USB oraz pilot (w wersji złotej). Tym samym powiększona oferta GOCLEVER DVR SPORT zainteresuje w szczególności nie tylko wspominanych wcześniej pasjonatów sportów zimowych, ale również nurków, żeglarzy, surferów, rowerzystów i motocyklistów.

Kamery GOCLEVER DVR SPORT są już dostępne na polskim rynku, w sugerowanej cenie detalicznej 229 zł (SILVER) oraz 449 zł (GOLD). Oba urządzenia zostały objęte 2-letnią gwarancją producenta, w tym 12 miesięcy w wygodnym systemie door-to-door.

 Informacja prasowa marki GOCLEVER

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0