HomeNowości z rynku

Sklep 8a.pl wprowadza nową aplikację mobilną

Jeden z największych sklepów turystyczno-outdoorowych, 8a.pl, wdrożył dedykowaną aplikację mobilną, która umożliwia użytkownikom porównywanie cen produktów mierzonych i oglądanych w sklepach stacjonarnych z tymi w 8a.pl, a następnie dokonywanie zakupów online.

Aplikacja pozwala użytkownikom na zapoznanie się z produktami w sklepach stacjonarnych, a następnie zeskanowanie ich kodów kreskowych, by porównać ceny z tymi w 8a.pl i dokonać zakupu – również przez aplikację. Użytkownicy mogą także za jej pośrednictwem przeczytać opisy i opinie na temat interesujących ich produktów. 

Rozwiązanie łączy w sobie funkcję sklepu internetowego z dostępnym dla klientów podglądem całej oferty produktowej oraz kategorii specjalnych, jak nowości, promocje i wyprzedaże. Bardzo wygodną funkcjonalnością aplikacji jest „schowek”, który umożliwia użytkownikom zapamiętywanie skanowanego wcześniej produktu, by powrócić do niego w późniejszym czasie.

Obecnie z aplikacji mogą korzystać użytkownicy smartphone’ów działających w oparciu o system Android. Firma Positive Power sp. z o.o., która stworzyła aplikację, pracuje już nad wersjami na system IOS i Windows Phone. Przygotowana aplikacja skierowana jest do ludzi młodych i aktywnych, korzystających z technologii mobilnych, którzy znajdują się w grupie docelowej sklepu.

Sklep 8a.pl współpracuje stale z Positive Power sp. zo.o. w zakresie kompleksowej obsługi zintegrowanych rozwiązań marketingowych i sprzedażowych w sieci, a także zapewniając pełne wsparcie techniczne i technologiczne całego kanału e-commerce.

 Informacja prasowa Positive Power Sp.z o.o.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Dobrze, że są jeszcze jakieś sklepy stacjonarne. w których można porównać cenę i kupić w internecie, prawda? Jak tak dalej pójdzie, nie będzie, gdzie pomierzyć i pooglądać – zostaną tylko obrazki w internecie i super niskie ceny…

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Brawo. Piotrek wyznacza nowe reguły. Wkrótce wszyscy będziemy pracować u niego a on u ….Chinczyka.