HomeRynek outdoor

Marka ThermaCELL poszukuje dystrybutora na polskim rynku outdoorowym

ThermaCELL jest cenionym na świecie, amerykańskim producentem urządzeń do odstraszania komarów, z przeznaczaniem do aktywności outdoorowych. Po sukcesie odniesionym na rynkach Skandynawii, w Niemczech i innych europejskich krajach, marka jest zainteresowana wkroczeniem na rynek polski. 

ThermaCELL to prosta i skuteczna technologia, pozwalająca na cieszenie się przebywaniem na łonie natury, bez ryzyka bycia pogryzionym przez komary, meszki, mrówki, czy muchy.

ThermaCELL Mosquito Repellent występuje w postaci przenośnego urządzenia oraz lamp. W obu przypadkach zasilany jest przez mały wkład z butanem, który generuje ciepło, aktywujące urządzenie. Ciepło rozprowadza w powietrzu repelent, odstraszający insekty.

ThermaCell, urządzenie Mosquito Repellent AppliancesThermaCell, urządzenie Mosquito Repellent Appliances

ThermaCell, lampa Mosquito Repellent LanternsThermaCell, lampa Mosquito Repellent Lanterns

Składnikiem repelentu jest aletryna, syntetyczna substancja, będąca kopią tej, która naturalnie występuje w kwiatach chryzantemy. Substancja ta ma działanie odstraszające owady, nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

ThermaCELL chroni od insektów na odległość od około 5 do 20 metrów kwadratowych. Działa niezwykle cicho i jest właściwie bezzapachowy. Dzięki kieszonkowym rozmiarom można go mieć zawsze przy sobie. Odstraszanie insektów rozpoczyna się w kilka minut po uruchomieniu urządzenia i trwa przez kilka godzin.

ThermaCELL sprawdzi się w każdych outdoorowych warunkach – jego zalety docenili fani outdooru, kampingów, wędkarstwa, czy myślistwa. Przyda się także podczas letnich wieczorów w ogrodzie.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=KJeNu0XoXEo]

ThermaCELL jest laureatem wielu branżowych nagród, w tym m.in. Camping Life Editor’s Choice Award 2009.

Obecnie firma Amplecta, ulokowany w Szwecji główny dystrybutor ThermaCELL na rynku europejskim, poszukuje partnera w Polsce. Firmy zainteresowane dystrybucją ThermaCELL na polskim rynku proszone są o kontakt z Johanem Stagne’m, pod adresem: johan.stagne@amplecta.com.

Więcej informacji o ThermaCELL znajduje się na stronie: www.thermacell.com i www.thermacell.eu, o firmie Amplecta na stronie: www.amplecta.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    :-). „ThermaCELL chroni od insektów na odległość od około 5 do 20 metrów kwadratowych.”

    Cóż to za niemierzalna odległość w metrach kwadratowych 😉

  • comment-avatar

    Uwaga ceny oferowane w polsce przeszło 2 razy większe niż w stanach. Polskie cwaniaczki szukają dystrybutorów za grosze.