HomeNowości z rynku

Hybrydowe ładowarki amerykańskiej marki Brunton już w Polsce

Brunton podąża za oczekiwaniami konsumentów i branży elektronicznej. BUMP i EMBER to dwie kompaktowe ładowarki hybrydowe, zaprojektowane z myślą o smartphonach i odtwarzaczach mulitmedialnych.

Dopracowane wzornictwo i minimalizm to znak rozpoznawczy ładowarek Brunton. Oba modele posiadają litowo-polimerową baterię i zewnętrzny mini panel solarny. Dzięki nim moc zawsze będzie z Wami!

Mierzący 5 x 4 x 15 cm malutki BUMP, przypomina pudełko zapałek. Tak mały, że można go przypiąć do kluczy, mimo to oferuje Ci sporą moc, która wystarczy na jedno lub dwa ładowania telefonu komórkowego. Wodoodporna bateria ma pojemność 550 mAh.

Brunton, BumpBrunton, Bump

BUMP jest dostępny z uniwersalnym złączem Micro-USB lub złączem Apple (iPhone 4). Obrotowa osłona zabezpiecza złącze przed uszkodzeniem mechanicznym i brudem, w momencie kiedy nie używamy ładowarki. O wadze nie trzeba nawet rozmawiać, raptem 28 gram. W sprzedaży detalicznej – 159 zł.

Większy i mocniejszy niż BUMP jest model EMBER. Przy wielkości 9 x 6,5 x 2 cm i wadze 140 g posiada baterię o pojemności 2800 mAh. Zintegrowana litowo-polimerowa bateria zapewnia pełne ładowanie dla telefonów typu smartphone, szczególnie ważne kiedy nie możemy podładować naszego urządzenia z sieci 220V.

Brunton, EmberBrunton, Ember


Wygodny kabel „3 w 1” dołączony do ładowarki posiada złącza: Mini-USB, Micro-USB i złącze Apple (iPhone 4). Automatyczne wyłączanie chroni ładowarkę przed uszkodzeniem, podczas gdy wodoodporna obudowa chroni baterię przed wilgocią. W sprzedaży detalicznej – 359 zł.

Oba urządzenia można bardzo szybko naładować za pomocą kabla (złącze USB w komputerze), lub korzystając z wbudowanego panelu solarnego. Druga opcja wymaga jednak trochę cierpliwości ponieważ mała powierzchnia paneli i niska moc ładowania (BUMP 50mA, EMBER 100mA) powodują, że takie ładowanie może zająć cały dzień. Z drugiej strony przy dobrej pogodzie bateria ładuje się sama, a my idziemy, płyniemy, wspinamy się…

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.bruntoneurope.com

***

BRUNTON – marka powstała w 1894 roku w USA. Firma jest jedną z najstarszych w branży outdoor na świecie. Brunton nadal produkuje swoje legendarne kompasy, w siedzibie głównej w Riverton (Wyoming). Poza kompasami i urządzeniami do nawigacji asortyment uzupełniają takie produkty jak: przenośne ładowarki, ogniwa i maty solarne, optyka. Brunton pozycjonuje swoje produkty w segmencie premium. Obecnie właścicielem marki jest szwedzkie konsorcjum Fenix Outdoor AB.

Informacja prasowa marki Brunton

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0