HomeRynek outdoor

4F otworzy pięć nowych sklepów do końca lipca

Aż pięć nowych sklepów pod szyldem 4F zostanie otwartych do końca lipca. Będą to zarówno placówki własne sieci, jak i sklepy franczyzowe. Konsekwentny rozwój liczby lokalizacji oraz pozyskiwanie nowych, prestiżowych powierzchni trwa i zapewnia marce 4F coraz większy zasięg oraz coraz mocniejszą pozycję na rynku odzieży sportowej.

Już w wakacje liczba sklepów 4F wzrośnie do 96, a to dzięki otwarciom nowych punktów. Dwa sklepy franczyzowe pojawią się już w czerwcu w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim oraz w tarnowskiej galerii Gemini.

W sieci sklepów własnych pojawią się natomiast trzy prestiżowe lokalizacje: katowicka Silesia, Warszawa Wileńska – oba sklepy w czerwcu, a w lipcu – łódzka Manufaktura.

Sklep 4F w Galerii Bałtyckiej (fot. 4F)Sklep 4F w Galerii Bałtyckiej (fot. 4F)

Komentuje Małgorzata Gabryś, pełnomocnik zarządu OTCF ds. rozwoju:

Nasza strategia na ten rok to rozszerzanie zasięgu i umacnianie obecności w średnich i dużych ośrodkach miejskich. Stawiamy na najlepsze centra handlowe i lokalizacje, stąd też bardzo cieszy nas możliwość otwarcia sklepów w Manufakturze czy Silesii. W tym roku mamy już za sobą kilkanaście otwarć, w tym ostatnio w Galerii Solnej w Inowrocławiu oraz w Plazie w Rzeszowie. Z całą pewnością rok 2013 zamkniemy z trzycyfrową liczbą sklepów.

Marka 4F znana jest z bogatej oferty odzieży sportowej – zarówno narciarskiej, jak i trekkingowej oraz fitnessowej. Asortyment uzupełnia kolekcja ubrań casualowych, idealnych do noszenia na co dzień. Produkty 4F doskonale wpisują się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, a także pasjonatów, profesjonalistów i sportowców sięgających po medale.

4F sklep w Focus Mall (fot. 4F)4F sklep w Focus Mall (fot. 4F)

Firma korzysta z zaawansowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych, które zapewniają wysokie parametry ubrań i ich doskonałą funkcjonalność. Wśród nich technologie Thermopile, Hydropile, Microtherm oraz OutControl.

Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    faktycznie. same zaawansowane 😀

  • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    Zaawansowana. Zaawansowana w 4F to może być najwyżej ciąża Pani pełnomocnik.