HomeNowości z rynku

Columbia na lato: kolekcja sandałów outdoorowych

Wybór letniego obuwia outdoorowego nie należy do najprostszych. Warto dokładnie zapoznać się ze specyfiką techniczną danego modelu i zastanowić do jakiego rodzaju aktywności będziemy je wykorzystywać.

Bardzo istotna jest odpowiednia podeszwa. Jeśli planujemy spędzać wakacje nad wodą, podeszwa powinna zapewniać przyczepność na mokrych i śliskich powierzchniach. W czasie spacerów górskimi szlakami większe znaczenie będzie miała stabilność i ochrona przed ostrymi kamieniami. Jeżeli szukamy czegoś na weekendowe wypady warto zwrócić uwagę na modele sandałów, które można zamienić w komfortowe klapki.

Męskie sandały Sandero Plus

Columbia, męskie sandały Sandero PlusColumbia, męskie sandały Sandero Plus

Niezwykle wytrzymałe i wygodne sandały, które doskonale sprawdzają się podczas całodniowych letnich wędrówek. Lekka konstrukcja, wygodne zapięcia i podeszwa Techlite Omni-Grip® zapewniają komfort, ochronę i przyczepność na kamienistych ścieżkach. Cholewka wykonana jest ze skóry, a miękka, profilowana wyściółka ma właściwości antybakteryjne.

Męskie sandały Watershot

Columbia, męskie sandały WatershotColumbia, męskie sandały Watershot

Sandały zapewniające komfort i podparcie podczas aktywności w plenerze, na lądzie i nad wodą. Solidna gumowa podeszwa zapewnia stabilność w zróżnicowanym terenie. Podeszwa środkowa TECHLITE® to gwarancja lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia. Podeszwa zewnętrzna z gumy Omni-Grip® gwarantuje dobrą przyczepność. Cholewka wykonana jest ze skóry syntetycznej, a paski zapinane są na rzepy.

Męskie sandały Techsun Interchange III

Columbia, męskie sandały Techsun™ IIIColumbia, męskie sandały Techsun™ III

Uniwersalne sandały z trzema paskami, które dzięki ruchomemu paskowi piętowemu, łatwo można zamienić w klapki. Podeszwa z materiału TECHLITE® daje gwarancję lekkości, amortyzacji oraz solidnego podparcia, natomiast technologia Omni-Grip® zapewnia doskonałą przyczepność.

Damskie sandały Techsun™ IIIColumbia, damskie sandały Techsun™ III

Columbia, damskie sandały Techsun Interchange IIIColumbia, damskie sandały Techsun Interchange III

Obuwie Techsun™ III zapewnią maksymalny komfort, stabilność i zwinność, co jest niezbędne podczas letnich aktywności. Żłobiona podeszwa Omni-Grip® wykonana z dwóch gatunków gumy zapewnia fantastyczną przyczepność na mokrych powierzchniach, zaś lekka podeszwa środkowa TECHLITE® zapobiega ślizganiu się stopy. Zapinana na rzepy cholewka wykonana jest z materiałów syntetycznych.

Damskie sandały Sunlight

Columbia, damskie sandały SunlightColumbia, damskie sandały Sunlight

Lekkie damskie sandały, wygodne i zgrabne. Podeszwa zewnętrzna Omni-Grip® oraz profilowana podeszwa środkowa w technologii TECHLITE® gwarantują amortyzację, podparcie oraz doskonałą przyczepność.

Damskie sandały Sunstrap

Columbia, damskie sandały SunstrapColumbia, damskie sandały Sunstrap

Eleganckie, krzyżujące się paski nadają sandałom Sunstrap wdzięku dorównującego ich wytrzymałości. Podeszwa Omni-Grip® zapewnia przyczepność, a podeszwa środkowa wykonana z materiału TECHLITE® lekkość, komfort oraz stabilność w czasie letnich dni.

Damskie sandały Tilly Jane Strap

Columbia, damskie sandały Tilly Jane StrapColumbia, damskie sandały Tilly Jane Strap

Idealne na gorące dni wypełnione aktywnością. Skórzana cholewka i delikatna wyściółka wykonana ze świńskiej skóry sprawiają, że sandały Tilly Jane nosi się znakomicie. Podeszwa środkowa z materiału TECHLITE® gwarantuje lekkość, amortyzację oraz solidne podparcie, natomiast podeszwa zewnętrzna OMNI-GRIP® zapewnia doskonałą przyczepność.

Informacja prasowa mraki Columbia Sportswear

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0