HomeRynek outdoor

Thule inspiruje gości 20. edycji targów OutDoor, prezentując Thule Crew

W ciągu minionych kilku lat Thule Group umocniła się na pozycji wiodącego producenta segmentu outdoorowego – skupiając się przy tym nie tylko na sprzedaży, ale również na promowaniu aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Podczas lipcowych targów European OutDoor Fair firma zamierza zaprezentować swoje najnowsze produkty z tej kategorii – na stoisku Thule będzie też można spotkać się ze sportowcami wchodzącymi w skład nowo utworzonej Thule Crew, którzy opowiedzą, jak można uczynić spędzanie czasu na świeżym powietrzu jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

Thule Crew

Thule Crew jest drużyną złożoną ze znakomitych sportowców, słynących z najwyższych umiejętności oraz zamiłowania do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Sformowanie Thule Crew to element misji Thule, polegającej na promowaniu zdrowego trybu życia i sportu – wszyscy członkowie ekipy zostali wybrani tak, by zachęcić jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu.

Caroline Gleich – specjalista od deski z wiosłem (stand up paddle), narciarstwa big mountain, a także szusowania w puchuCaroline Gleich – specjalista od deski z wiosłem (stand up paddle), narciarstwa big mountain, a także szusowania w puchu 

Thule Crew powstała, by wprowadzić w życie firmową dewizę Thule – Bring your life. Każdy z wchodzących w jej skład sportowców słynie z pasji i pragnienia, by w swojej dyscyplinie osiągnąć więcej niż ktokolwiek inny. Wszyscy są też znani z pełnego zaangażowania i profesjonalizmu – to postaci zdecydowanie godne naśladowania.

Sportowców zaproszonych do Thule Crew wybraliśmy, biorąc pod uwagę ich osobowości oraz nastawienie do życia. Wszyscy są wpływowymi postaciami w swoich dyscyplinach sportowych, i mają tę samą pasję oraz głód przygód, którymi szczyci się Thule – komentuje Peter Kjellberg, SVP Brand and Marketing Thule Group. 

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to nie jest dla mnie hobby – to styl życia. Nie zastanawiałem się długo, czy przystąpić do Thule Crew – motywowanie ludzi do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia jest przecież niezmiernie ważne – wyjaśnia Garrett McNamara, surfer i członek Thule Crew.

Garrett McNamara, surfer i członek Thule CrewGarrett McNamara, surfer i członek Thule Crew

Inicjatywa Thule Crew jest kolejnym dowodem na zainteresowanie szwedzkiej firmy segmentem outdoorowym – w ofercie Thule znajdziemy m.in. bagażniki i uchwyty do przewozu rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych, a także torby, plecaki, walizki oraz akcesoria do transportowania smartfonów, tabletów czy aparatów fotograficznych. Nie ważne, gdzie jedziemy i co chcemy zabrać – Thule z pewnością oferuje produkt, który pozwoli na dowiezienie sprzętu i bagażu na miejsce bezpiecznie, wygodnie i stylowo. 

Członowie Thule Crew

 • Lindsey Vonn – prawdopodobnie najlepsza w historii narciarka alpejska.
 • Garrett McNamara – słynny surfer, król wielkich fal.
 • Caroline Gleich – specjalista od deski z wiosłem (stand up paddle), narciarstwa big mountain, a także szusowania w puchu.
 • Chris Van Dine – profesjonalista w rowerowym zjeździe górskim.
 • Eva Nyström – mistrzyni świata w Duathlonie i prawdziwa Iron Woman.
 • Flo Orley – ikona snowboardu i jeden z najlepszych freeriderów na świecie.
 • Matthias Giraud – specjalista od narciarstwa big mountain oraz base jumpingu.
 • Meredith Miller – jedna z najlepszych amerykańskich specjalistek od cyclocross, a także rowerowowych wyścigów – górskich i szosowych.
 • Niccolo Peter Kai Porcella – jedna z najmłodszych i najpopularniejszych gwiazd świata kitesurfingu.
 • Tim Johnson – doskonały amerykański kolarz, specjalizuje się w cyclocrossie oraz wyścigach szosowych. 
 • Thule Adventure Team (Per Vestling, Marcel Hagener, Martin Flinta, Jacky Boisset oraz Myriam “Mimi” Guillot) – najlepsza na świecie drużyna Adventure! 

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.thule.com/thulecrew

Thule Crew na targach OutDoor

Drużyna zostanie oficjalnie zaprezentowana na rozpoczynających się wkrótce w niemieckim Friedrichshafen targach European Outdoor Fair.

Podczas tegorocznej edycji European Outdoor Fair chcemy pokazać, jak ważna jest dla nas pasja outdoorowa – nie tylko poprzez prezentowanie nowych, udoskonalonych produktów, ale również poprzez zaproszenie na nasze stoisku przyjaciół z Thule Crew, którzy potrafią zainspirować do prowadzenia aktywnego trybu życia – wyjaśnia Tina Liselius, Sponsorship and Event Manager w Thule Group.

Na stoisku Thule będą obecni:

 • Garrett McNamara – słynny surfer, król wielkich fal
 • Eva Nyström – mistrzyni świata w Duathlonie i prawdziwa Iron Woman
 • Martin Flinta – mistrz świata Adventure Race, członek Thule Adventure Team
 • Jacky Boisset – mistrz świata Adventure Race World Champion, członek Thule Adventure Team.

Produkty outdoorowe Thule

W bieżącym roku firma Thule zaprezentowała już kilka nowych produktów, stworzonych z myślą o fanach aktywnego spędzania czasu – jednymi z ważniejszych nowości, prezentowanych na OutDoor Fair będą Thule EasyFold oraz Thule Chasm.

Thule EasyFold to prawdopodobnie najwygodniejszy w użyciu, najbardziej przemyślany składany samochodowy bagażnik rowerowy, mogący przewieźć dwa pełnowymiarowe jednoślady.

Thule Chasm to z kolei najnowsza torba turystyczna Thule – wszechstronna, wytrzymała i wyposażona w cały zestaw innowacyjnych rozwiązań (Cham dostępna jest w kilku rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych).

Aby uzyskać więcej informacji o portfolio produktów outdoorowych Thule, a także spotkać przedstawicieli firmy oraz Thule Crew, zapraszamy do odwiedzenia stoiska A5:403. Tegoroczna, już 20. edycja targów European Outdoor Fair odbywa się w niemieckim Friedrichshafen w dniach 11-14 lipca 2013.

Thule na Facebooku: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule 

Marka Thule

Firma Thule została założona w Szwecji w roku 1942. Thule obecnie jest popularną na całym świecie marką premium – zgodnie z motto Bring your life, firma oferuje szeroki asortyment akcesoriów ułatwiających transportowanie sprzętu sportowego i bagażu w wygodny, bezpieczny i stylowy sposób.

Bagażniki dachowe, rowerowe oraz przeznaczone do transportowania rzętu wodnego, boxy dachowe, akcesoria do pojazdów rekreacyjnych, przyczep kampingowych itp. oraz łańcuchy śniegoweg – to tylko niektóre przykłady aktualnej oferty Thule.

Thule jest obecnie największą marką w ramach Thule Group. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.thule.com

Informacja prasowa marki Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0