Polscy przedstawiciele marek na targach OutDoor 2013

Do targów OutDoor 2013 pozostało już niewiele czasu. Prezentujemy kontakty do wystawców, agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach we Friedrichshafen. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.


OutDoor Show 2013 - haleOutDoor Show 2013 – hale

  • Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300) piątek-niedziela

Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

  • Berghaus (Hala A5, stoisko 201) Easy Camp, Outwell, Robens (Hala A5, stoisko 100) Gibbon Slacklines (FGO B11/1) czwartek-piątek

Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, email: pawel.surma@fordex.pl

  • Black Diamond (Hala B2, stoisko 400) czwartek-sobota 

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

  • Care Plus (Hala B1, stoisko 101) piątek-sobota 

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

  • Cocoon, Traveler’s Tree (Hala A3, stoisko 104) piątek-sobota 

Magdalena Chałka, kom. +48 501 767 624, email: biuro@cocoon.com.pl

  • Columbia (Hala A7, stoisko 200) czwartek-sobota 

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

  • Chiruca (Hala A6, stoisko 202) Lizard (Hala A6, stoisko 405) Providus (Hala A5, stoisko 104) Deproc (Hala A4, stoisko 202) czwartek-piątek

Konrad Paluszewski, +48 694450307, konrad.paluszewski@aventura.com.pl

Michał Obara, kom. +48 694 450 308, email: michal.obara@aventura.com.pl

  • Deuter (Hala B1, stoisko 305) 

sobota 

Blanka Jarońska, kom. +48 604 082 609, blanka@bakosport.pl (9.30-13.30)

Jakub Łukowski, kom. +48 602 236 266, kuba@bakosport.pl (9.30-13.30)

Sylwia Szugzda, kom.+48 600 227 124, sylwia@bakosport.pl (14.00-16.00)

niedziela

Jakub Łukowski, kom. + 48 602 236 266, kuba@bakosport.pl (14.00-16.00)

Sylwia Szugzda, kom. +48 600 227 124, sylwia@bakosport.pl (9.30-13.30)

  • Ortovox (Hala B1, stoisko 304) 

sobota

Blanka Jarońska, kom. +48 604 082 609, blanka@bakosport.pl (14.00-16.00)

niedziela

Blanka Jarońska, kom. +48 604 082 609, blanka@bakosport.pl (9.30-13.30)

Sylwia Szugzda, kom. +48 600 227 124, sylwia@bakosport.pl (14.00-16.00)

  • La Sportiva (Hala B2, stoisko 500) 

sobota

Sylwia Szugzda, kom. +48 600 227 124, sylwia@bakosport.pl (9.30-13.30)

Jakub Łukowski, kom. +48 602 236 266, kuba@bakosport.pl (14.00-16.00)

niedziela

Jakub Łukowski, kom. +48 602 236 266, kuba@bakosport.pl (9.30-13.30)

Blanka Jarońska, kom. +48 604 082 609, blanka@bakosport.pl (14.00-16.00)

  • Five Ten (B2-401), Bergans of Norway (A5-301) piątek-sobota

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: office@mjsport.pl

  • Fjällräven, Hanwag, Brunton, Primus, Tierra (Hala A5, Stoisko 200) Tatonka (Hala A1, Stoisko 200) czwartek-sobota 

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, email: m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, email: j.rymowicz@hbmm.pl

  • GORE-TEX Footwear (Hala A6, stoisko 500) piątek-niedziela 

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

  • Hi-Tec (Hala A7, stoisko 301) Iguana (Hala A4, stoisko 102) czwartek-sobota 

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

  • Jack Wolfskin (Hala B1, stoisko 400) czwartek-sobota 

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

  • Kamik, Kong, Trekmates czwartek-piątek

Jarek Jakubowski tel. +48 501 37 69 17, email: patisport@wp.pl

  • Komperdell Sportartikel GmbH (Hala A3, stoisko 100) czwartek-niedziela 

Marek Szachowicz, kom. +48 601 878 957, email: mszachowicz@komperdell.pl

  • Millet (Hala A7, stoisko 202) czwartek 

Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

  • Montano, sobota 

Tadeusz Grzegorzewski, kom. +48 604 167 293,email: primo@montano.pl

  • Pacsafe (Hala B3, stoisko 303), Thermos (Hala B3, stoisko 501), Polygiene – Scandinavian Village (Hala A5, stoisko 300) czwartek-sobota 

Arkadiusz Majewski, kom. +48 505 172 824, email: arek.majewski@redbird.pl

  • Marmot (Hala B4, stoisko 100), Smartwool (Hala B5, stoisko 303), Patagonia (Hala B2, stoisko 200), Teva (Hala B3, stoisko 500), Aku (Hala A6, stoisko 302), GSI Outdoors (Hala A5, stoisko 209), Optimus, Trek’nEat (Hala A5, stoisko 110), Powertraveller (Hala A5, stoisko 203) czwartek-sobota 

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

  • Polartec, LLC (Hala A7, stoisko 300) czwartek-niedziela 

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

  • Regatta / Dare2B (Hala A3, stoisko 201) czwartek-sobota 

Zenon Raszyk, email: zraszyk@regatta.com

Source (Hala B1, stoisko 206)

  • The North Face (Hala A7, stoisko 100) czwartek-piątek 

Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422; email: tomasz_gunia@vfc.com

  • Thorlo (Hala B1, stoisko 407), Source (Hala B1, stoisko 206) piątek-niedziela

Krzysztof Chajduga, kom. +48 603931321 email: marketing@alvika.com.pl 

  • Trangoworld (Hala A3, stoisko 402) piątek-sobota

Michał Niemiec, tel. +48 787 503 843, email: info@trangoworld.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0