HomeRynek outdoor

Nowe marki w dystrybucji firmy Namaste: Kouba, Lifesystems i Lifeventure

Firma Namaste z Poznania została dystrybutorem trzech nowych marek, przy czym jedna z nich zadebiutuje na polskim rynku. Jest nią czeska marka Kouba, producent sprzętu wspinaczkowego, w tym kości, friendów i przyrządów asekuracyjnych.

Kouba zajmuje się produkcją kości wspinaczkowych już od ponad 15 lat. Pierwsze produkty wyprodukowane były dla marki Rock Empire. Firma produkowała także m.in. dla Salewy, Wild Country i Omega Pacific. Obecnie Kouba produkuje pod własną marką; sprzęt powstaje wyłącznie w Czechach. Więcej informacji o Kouba na stronie: www.kouba.cz.

Kouba, kościKouba, kości

Firma Namaste dołączyła również do swojego portfolio marki Lifesystems i Lifeventure, należące do brytyjskiej firmy Lifemarque.

Marcin Męczyński i Paweł Marchlewicz z Namste na stoisku firmy Lifemarque - targi OutDoor 2013 (fot. 4outdoor)Marcin Męczyński i Paweł Marchlewicz z Namste na stoisku firmy Lifemarque – targi OutDoor 2013 (fot. 4outdoor)

Lifesystems powstała w 1989 roku. Produkuje sprzęt dla podróżników i fanów outdooru, który umożliwia przetrwanie w trudnych warunkach na łonie przyrody. W asortymencie firmy znajdziemy apteczki turystyczne i wyprawowe, środki przeciw owadom, folie chroniące termicznie, moskitiery, krzesiwa, gwizdki czy czołówki. Polska strona internetowa firmy: www.lifesystem.pl.

Lifesystem, logoLifesystem, logo

Lifeventure produkuje sprzęt ułatwiający bezpieczne podróżowanie: bagaże, torby wodoszczelne, sakwy rowerowe, a także sprzęt do gotowania i utrzymywania higieny w podróży oraz do spania: płachty biwakowe, hamaki i śpiwory. Polska strona internetowa firmy: www.lifeventure.pl

Nowe marki dołączyły do dotychczas reprezentowanych firm przez Namaste: CAMP, Cassin, Rock Empire, Gregory i Kask. 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0