HomeNowości z rynku

Jack Wolfskin zapowiada więcej produktów z TEXAPORE

Wraz z nadchodzącą kolekcją letnią 2014 firma Jack Wolfskin dopasowuje poziomy wydajności membrany TEXAPORE i powłok do najróżniejszych zastosowań. Wprowadzono podział na TEXAPORE SOFTSHELL, TEXAPORE AIR i TEXAPORE, przy czym dodatkowo podawana jest informacja o konstrukcji warstwowej.

Mimo nowego podziału, firma Jack Wolfskin utrzymała atrakcyjne ceny swoich produktów.

Nowy podział kategorii TEXAPORE ułatwia klientom wybór kurtki odpowiedniej do uprawianych aktywności. Dostępne są teraz trzy kategorie TEXAPORE:

  • TEXAPORE Softshell
  • TEXAPORE Air
  • TEXAPORE

W przypadku TEXAPORE SOFTSHELL najważniejsza jest elastyczność i wysoki komfort noszenia. TEXAPORE AIR natomiast zapewnia lepszą przepuszczalność powietrza. TEXAPORE jest nieprzemakalna i wiatroszczelna tak jak obie pozostałe, a ponadto zapewnia podstawowe właściwości oddychalności.

Nowe modele odzieży z TEXAPORE

HIGH RESISTANCE JACKET MEN/WOMEN kontynuuje sukces zimowego modelu SUPERCHARGE JACKET. Jest bardzo wytrzymała, a dzięki zredukowanym szwom udało się dodatkowo zmniejszyć wagę. Kurtka ma o kilka kieszeni więcej niż SUPERCHARGE JACKET, a zamki pod pachami zostały powiększone dla lepszej wentylacji. Oddzielny kołnierz wyłożony bardziej technicznym polarem zapewnia lepszy komfort noszenia i wyposażony jest w zintegrowany kaptur.

Jack Wolfskin, męska High Resistance JacketJack Wolfskin, męska High Resistance Jacket

Do zastosowań w obszarze ACTIVE TRAIL, w którym największą wagę przykłada się do lekkości, oddychalności i wydajności, firma Jack Wolfksin opracowała nową kurtkę CHARGED ATMOSPHERE JACKET MEN/WOMEN. Wykonana z TEXAPORE SOFTSHELL jest w tym dziale zupełną nowością. Nieprzemakalne, klejone szwy odznaczają się wysoką jakością wykonania i wyglądają elegancko, także od wewnątrz.

Jack Wolfskin, męska Charged AtmosphereJack Wolfskin, męska Charged Atmosphere

Niewielkie, odblaskowe aplikacje zostały zaprojektowane specjalnie do linii produktów ACTIVE TRAIL i zostały zastosowane na wielu innych kurtkach. Zamek błyskawiczny z przodu zabezpieczony jest osłoną Vent Pro Flap, tak aby kurtka mogła być rozpięta, a mimo to nie trzepotała na wietrze – czy to podczas biegania, czy jazdy na rowerze. Dopasowane do kurtki CHARGED ATMOSPHERE JACKET spodnie ACCELATION PANTS uzupełniają strój Active Trail.

AIRROW JACKET MEN/WOMEN z TEXAPORE AIR to bardzo lekka kurtka z nowej kolekcji. Również wyposażona jest w kołnierz z wysokiej jakości polaru zapewniający większy komfort. Oprócz tego ma kaptur ULTRALIGHT HOOD, dwie kieszenie na biodrach oraz kieszeń wewnętrzną z otworem na słuchawki odtwarzacza MP3. Zamek błyskawiczny zabezpieczony jest nienasiąkającą wodą powłoką, a obrąbek można łatwo regulować dla optymalnego dopasowania.

Jack Wolfskin, damska Airrow JacketJack Wolfskin, damska Airrow Jacket

Model JANUS JACKET MEN to minimalistyczna kurtka podstawowa, przyciągająca uwagę charakterystycznym wzornictwem. Kurtka podzielona jest kolorystycznie na dwie połowy: lewą i prawą, a ponadto w kolekcji dostępny jest pasujący do niej plecak – JANUS PACK 18. JANUS JACKET MEN wyposażona jest też w kaptur ULTRALIGHT HOOD, kieszenie na biodrach, kieszeń wewnętrzną z otworem na słuchawki oraz kołnierz wyłożony technicznym polarem.

Dla kobiet proponujemy model HALFMOON JACKET WOMEN, podzielony kolorystycznie na trzy poziome części – wyposażony tak samo, jak JANUS JACKET, jednak różniący się wzornictwem.

Jack Wolfskin, męska Janus JacketJack Wolfskin, męska Janus Jacket

Jack Wolfskin, damska Halfmoon JacketJack Wolfskin, damska Halfmoon Jacket

Kurtka JASPER JACKET MEN/WOMEN opracowana dla TREK&HIKE łączy TEXAPORE AIR w obszarze ciała z TEXAPORE na ramionach, pod pachami i na bokach, aby lepiej chronić strefy obciążenia kurtki. Ponadto wyposażona jest w zamki błyskawiczne zabezpieczone nienasiąkającą wodą powłoką, kaptur BASIC HOOD, dwie kieszenie na piersiach, kieszenie na biodrach, kieszeń wewnętrzną oraz polarowy kołnierz wysokiej jakości i regulowany obrąbek.

Jack Wolfskin, męska Jasper JacketJack Wolfskin, męska Jasper Jacket

Latem 2014 roku, oprócz klasycznego modelu BLACK RANGE, pojawi się jego nowszy odpowiednik – BROOKS RANGE JACKET MEN. Różni się wzornictwem i wykończeniem, zapewniając nowoczesną alternatywę.

Wyposażona jest w kaptur BASIC HOOD, kieszenie na piersiach, dwie kieszenie na biodrach, dwie kieszenie wewnętrzne oraz ukrytą kieszeń (SECRET POCKET). Systemowy zamek błyskawiczny umożliwia połączenie z innymi kurtkami wewnętrznymi. Także w przypadku Brooks Range zastosowano nowe zamki pod pachami w kształcie X oraz bardziej zaawansowany technicznie polar w kołnierzu.

Informacja prasowa marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0