HomeNowości z rynku

Już dziś wielkie otwarcie nowego sklepu Regatta i Dare2b w Krakowie

Dzisiaj, 19 lipca ma miejsce wielkie otwarcie nowego sklepu flagowego marek Regatta i Dare2B w Futura Park-Kraków. Z tej okazji na klientów czekają nagrody i promocje, dla dzieci balony, lizaki i inne atrakcje. Akcja trwa przez cały weekend, od 19 do 21 lipca.

Akcja jest prosta:

1. Podejdź do kasy z produktem w aktualnej cenie sprzedażowej minimum 100 zł.

2. Zakręć kołem fortuny – i wygraj jedną z nagród! Każdy wygrywa.

3. Wypełnij dane w ankiecie promocyjnej i zrealizuj transakcję.

4. Świętuj z nami i ciesz się z wygranych.

A przy okazji zapoznaj się z najchętniej wybieraną marką w Wielkiej Brytanii:

Regatta

Najpopularniejsza brytyjska marka odzieży dla wszystkich, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu. Nieważne czy bawisz się na plaży, chodzisz po górach, jesteś na Mazurach, czy stoisz na przystanku w mieście, w kolekcji Regatty znajdziesz coś dla siebie. Regatta zdobyła swą popularność oferując modele o wysokich parametrach i z wieloma dopracowanymi technicznymi elementami, ale po przystępnych cenach.

Jest marką pierwszego wyboru dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość za rozsądną cenę. Nie wykluczamy z grona naszych użytkowników nikogo, ponieważ wierzymy, że każdy kto chce może się bawić na świeżym powietrzu i nie musi być do tego wyczynowym sportowcem!

Kolekcje są tak przygotowane, żeby były dopasowane do potrzeb całej rodziny – dla dzieci stworzyliśmy bardzo bogate i kolorowe kolekcje dziecięce, dla młodzieży kolekcję Xert z ostrymi kontrastami kolorystycznymi i najbardziej obcisłymi krojami, a dla ceniących stosunek jakości do ceny kolekcje Adventure Tech.

Dla osób dojrzałych mamy kolekcję Classic, w której kroje są obszerne i zapewniają olbrzymią swobodę ruchów dla każdej sylwetki. Sprawdź dlaczego w słynącej z niezbyt przyjaznego klimatu i trudnych warunków atmosferycznych Anglii, ceniący styl i jakość mieszkańcy wysp wybierają Regattę najczęściej spośród wszystkich marek outdoorowych.

Dare2b

Odważ się być sobą i odkryj swoje Góry – takie Góry jakie czujesz i chcesz żeby były! Dare2b to odzież dla aktywnych latem i zimą, o dopracowanym kroju, materiałach o wysokich parametrach technicznych i odważnym, nowoczesnym wzornictwie.

W tworzeniu doskonałych produktów pomagają nam członkowie Dare2b Team – grupa zwariowanych osób należących do światowej czołówki w swoich dyscyplinach sportu, takich jak zwycięzca Tour de France Oscar Pereiro. Przygotowana razem z nim kolekcja rowerowa na sezon wiosna-lato 2013 należy do najbardziej dopracowanych na rynku i wygrywa z wszystkimi stosunkiem ceny do jakości. Celem marki Dare2b jest dostarczenie produktów bardzo technicznych, po rozsądnej i przystępnej cenie. Oprócz wyścigów po szosie, latem żyjemy na stokach testując najryzykowniejsze trasy downhillu, a zima jest naszym żywiołem w puchu, na rampie i ubitym śniegu, choć nasze freeridowe lub snowboardowe ciuchy nie zginą też na deptaku pod stokiem…

Informacja prasowa marek Regatta i Dare2b 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0