HomeRynek outdoor

Ladislav Masek nowym Country Managerem Icebreaker na region Europy Wschodniej

Icebreaker, pionier w produkcji odzieży outdoorowej z wełny merynosów, przedstawił nowego Eastern Europe Country Managera. Został nim Ladislav Masek. 

Masek będzie odpowiedzialny za rozwój i implementację strategii biznesowej Icebreaker w Europie Wschodniej.

Ladislav Masek, Country Manager marki Icebreaker na region Europy WschodniejLadislav Masek, Country Manager marki Icebreaker na region Europy Wschodniej

W ramach nowej funkcji będzie także wprowadzał globalne założenia sprzedażowe oraz działania eCommerce w podlegającym mu regionie. Nowy Eastern Europe Country Manager będzie kierował działaniami z czeskiego biura Icebreaker w Pradze. 

Ladislav osiągnął znakomite rezultaty pracując dla Icebreakera głównie w Rosji I na Ukraninie i jesteśmy przekonani, że jego predyspozycje biznesowe i doświadczenie pomogą w dalszej promocji Icebreakera w Europie Wschodniej – powiedział Max Hofbauer, General Manager Icebreaker w Europie.

Icebreaker to unikalna marka z ogromnym potencjałem. Bardzo cieszę się, że mogę być częścią jego zespołu i wspierać rozwój firmy w regionie Europy Wschodniej – mówi Ladislav Masek.

Masek do Icebreakera trafił z firmy Mammut i ma w sumie ponad 14 lat doświadczenia w branży outdoor w Europie Wschodniej.

Informacja prasowa marki Icebreaker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0