HomeRynek outdoor

Sklep 4F został otwarty w Łodzi, w Galerii Manufaktura

97. sklep marki 4F otwarty został w Galerii Manufaktura, w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 17. Sklep znajduje się na poziomie 1., ma 165 m2 powierzchni całkowitej. To trzecia placówka marki w tym mieście.

Każdy klient, który w dniu otwarcia dokonał zakupów, otrzymał drobny upominek. Otwarcia sklepu nie sposób było przeoczyć, dzięki girlandzie balonowej oraz hostessom, które na terenie centrum zachęcały do odwiedzenia sklepu 4F.

Sklep 4F w Galerii Manufaktura w Łodzi (fot. OTCF)Sklep 4F w Galerii Manufaktura w Łodzi (fot. OTCF)

Komentuje Wojciech Mikulski, Członek Zarządu OTCF:

Ten rok upływa pod znakiem intensywnego rozwoju naszej sieci. Tak jak zapowiadaliśmy, koncentrujemy się na prestiżowych lokalizacjach i galeriach, a łódzka Manufaktura to jeden z najbardziej znanych adresów na handlowej mapie Polski. Miejsce kojarzone z modą i nowymi trendami, w które marka 4F na pewno doskonale się wpisze.

4F to marka dobrze znana w Łodzi. Oprócz sklepu w Manufakturze, rzeczy sygnowane znakiem 4F można kupić w Galerii Łódzkiej oraz Galerii Tulipan.

Sklep 4F w Galerii Manufaktura w Łodzi (fot. OTCF)Sklep 4F w Galerii Manufaktura w Łodzi (fot. OTCF)

4F słynie z bogatej oferty odzieży sportowej – zarówno fitnessowej, trekkingowej, jak i narciarskiej. Asortyment uzupełnia kolekcja ubrań casualowych, idealnych do noszenia na co dzień.

Produkty 4F doskonale wpisują się zarówno w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak i pasjonatów, profesjonalistów i sportowców sięgających po medal.

Firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań materiałowych i technologicznych, wśród nich znajdują się technologie Thermopile, Hydropile, Microtherm oraz OutControl.

Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0