HomeRynek outdoor

Rozwój sieci sklepów HiMountain

W Centrum Handlowym Wola Park, w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 121, na początku lipca tego roku otwarto sklep firmowy HiMountain. Tym samym sieć sklepów turystyczno-sportowych HiMountain powiększyła się o kolejny, 33. salon firmowy.

Sklep urządzono w lokalu o powierzchni 82 m2, według nowego standardu, stosowanego przez HiMountain od drugiej połowy 2012 roku, który charakteryzuje wysoka jakość wykończenia, funkcjonalne i estetyczne meble, dobrane indywidualnie dla każdego sklepu ale spójne z całą siecią elementy graficzne, dobre oświetlenie.

Sklep marki HiMountain w Wola Park w Warszawie (fot. HiMountain)Sklep marki HiMountain w Wola Park w Warszawie (fot. HiMountain)

Załogę sklepu tworzy doświadczona kierowniczka i sprzedawcy mający za sobą praktykę w innych sklepach.

Pasjonaci turystyki, wycieczek za miasto, chodzenia po górach i out-doorowego stylu w mieście z pewnością zawsze znajdą w tym sklepie coś dla siebie.

Sklep marki HiMountain w Galerii Rzeszów (fot. HiMountain)Sklep marki HiMountain w Galerii Rzeszów (fot. HiMountain)

Plany HiMountain do końca 2013 roku?

Firma Mount, właściciel marki HiMountain planuje do końca 2013 otworzyć sklepy firmowe w Galerii Katowickiej w Katowicach (wrzesień), w Galerii Poznań City Center w Poznaniu (październik) i w Zakopanem na Krupówkach (grudzień).

 Informacja prasowa marki HiMountain

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0