HomeImprezy outdoor

Marki SALEWA i DYNAFIT partnerami Transalp.pl

Kolejnym ambasadorem marek SALEWA i DYNAFIT został Tomasz Pawłusiewicz – przewodnik rowerowy i organizator wypraw transalpejskich oraz autor i wydawca przewodników MTB.

„Transalp” to określenie wielodniowej wyprawy rowerowej przez Alpy – wyprawy transalpejskiej. Transalp w wydaniu MTB to epicka wyprawa w stylu enduro, przeprawa z północy na południe Alp po górskich szlakach i ścieżkach, czyli w skrócie: wielka rowerowa przygoda. W Polsce, pionierem i prekursorem rowerowych wypraw typu Transalp jest właśnie Tomasz Pawłusiewicz.

Tomasz Pawłusiewicz (fot. Transalp.pl)Tomasz Pawłusiewicz (fot. Transalp.pl)

Tomek jest prawdziwym alpejskim guru – w ciągu ostatnich lat zjeździł Alpy wzdłuż i wszerz i śmiało można powiedzieć, że nie ma w Polsce drugiej osoby, która znałaby ten łańcuch pod kątem „zastosowań rowerowych” równie dobrze jak on. Rower i góry to jego dwie wielkie pasje.

Kilka lat temu, po 12 latach pracy w korporacji, dużym międzynarodowym banku, postanowił uczynić z nich sposób na życie i obecnie pracuje jako przewodnik rowerowy i organizator wypraw transalpejskich, które oferuje pod szyldem Transalp.pl (www.transalp.pl). Jego dewiza to „minimum asfaltu, maksimum obcowania z górami”, co konsekwentnie realizuje podczas wypraw z klientami.

Transalp (fot. Transalp.pl)Transalp (fot. Transalp.pl)

Dzięki perfekcyjnej organizacji i ciekawie poprowadzonym trasom, marka Transalp.pl zyskała grono wiernych i zadowolonych klientów, uczestników wypraw, a także renomę nie tylko pierwszego, ale i prawdopodobnie najlepszego, najbardziej kompetentnego organizatora tego typu wypraw w Polsce.

Pasja i entuzjazm, z jakimi Tomek realizuje kolejne wyprawy sprawiły, że marki SALEWA i DYNAFIT postawiły zapewnić mu odpowiednie wsparcie odzieżowe i sprzętowe. Jak on sam przyznaje:

Nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwe ubranie. Od lat podczas moich wypraw transalpejskich i innych górskich aktywności noszę ubrania z czarnym orzełkiem i używam sprzętu sygnowanego logo ze śnieżną panterą – bo już nie raz sprawdziły się w trudnych warunkach, bo działają, chronią przed deszczem, wiatrem i chłodem, są wygodne i niesamowicie funkcjonalne, trwałe, a przy tym wszystkim jeszcze świetnie wyglądają. Tym bardziej cieszę  się więc, że firmy Salewa i Dynafit wybrały mnie na ambasadora swojej marki.

Więcej o wyprawach Tomka i przewodnikach MTB, galerie z poprzednich wyjazdów, jak i informacje dotyczące najbliższych wypraw dostępne są na http://www.transalp.pl/

Informacja prasowa marek Salewa i Dynafit

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0