HomeRynek outdoor

W Galerii Katowickiej został otwarty firmowy salon HiMountain

W otwartej 18 września Galerii Katowickiej został uruchomiony salon firmowy marki HiMountain. Centrum handlowe leży tuż przy katowickim dworcu głównym, w samym sercu miasta. Nowy salon HiMountain jest trzecim sklepem marki na Śląsku i pierwszym (po dłuższej przerwie) w Katowicach. Cieszy nas ten powrót, mamy nadzieję, że ucieszy również naszych klientów.

Sklep HiMountain w Galerii Katowickiej (fot. HiMountain)Sklep HiMountain w Galerii Katowickiej (fot. HiMountain)

Sklep HiMountain w Galerii Katowickiej (fot. HiMountain)

Sklep mieści się na drugim piętrze Galerii, ma powierzchnię 71 m2, jest urządzony zgodnie z przyjętym wysokim standardem – dobra jakość wykończenia, funkcjonalne i estetyczne meble, dobrane elementy graficzne, jasne oświetlenie.

Galeria Katowicka (fot. HiMountain)Galeria Katowicka (fot. HiMountain)

Fachową załogę sklepu tworzy kierowniczka Ula i sprzedawcy: Agnieszka, Jarek, Sylwia, Katarzyna, Roksana, Paulina. Personel ma za sobą praktykę w innych naszych sklepach, jest wyszkolony i przygotowany by służyć klientom fachową radą.

Sklep HiMountain w Galerii Katowickiej (fot. HiMountain)Sklep HiMountain w Galerii Katowickiej (fot. HiMountain)


Obecnie w sklepie, jest przede wszystkim dostępna odzież outdoorowa polskiej produkcji i ten trend zamierzamy utrzymać.

Mamy nadzieję, że fani wycieczek za miasto, chodzenia po górach i sportowego stylu w mieście znajdą w tym sklepie coś dla siebie.

Co ważne, w dniach 18–22 września 2013, z okazji otwarcia sklepu, przygotowaliśmy specjalne oferty i promocje. W sklepie będą dostępne niepowtarzalne koszulki bawełniane zdobione „regionalnym” wzorem ;), ilość koszulek jest limitowana, więc zapraszamy do rychłych odwiedzin.

Limitowane koszulki marki HiMountainLimitowane koszulki marki HiMountain

Oczywiście na Katowicach się nie zatrzymamy, najbliższym czasie zamierzamy otworzyć sklepy firmowe w Galerii Poznań City Center w Poznaniu (październik) i w Zakopanem na Krupówkach (grudzień).

Załoga HiMountain

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0