HomeNowości z rynku

OutdoorDeals.pl – nowa wyszukiwarka promocyjnych cen produktów outdoorowych na rynku

Konsumenci poszukujący promocyjnych cen produktów outdoorowych w Internecie mają od niedawna nowe narzędzie – wyszukiwarkę OutdoorDeals.pl.

***

W sklepach outdoorowych coraz więcej promocji i wyprzedaży. Trudno jednak być z nimi na bieżąco. Teraz w poszukiwaniach pomoże portal OutdoorDeals.pl, który codziennie agreguje nowe promocje i wyprzedaże z najlepszych sklepów turystycznych.

OutdoorDeals.pl pokazuje tylko aktualne promocje, obniżki i wyprzedaże ze sklepów outdoorowych w Polsce. Dane pobierane są 24h/dobę, dzięki czemu każda nowa promocja bardzo szybko dostępna jest w systemie. Na dzień dzisiejszy system pobiera dane z ponad 23 sklepów, co daje już ponad 10 tyś promocji dziennie.

Portal został zbudowany w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne, dzięki czemu jest niezwykle szybki i wydajny. Potrafi współpracować praktycznie z dowolnym sklepem internetowym, bez udostępniania przez niego żadnych specjalnych plików, lub serwisów. Dodanie nowego sklepu do systemu jest praktycznie natychmiastowe, a produkty promocyjne są widoczne na portalu już następnego dnia.

Właściciele portalu zapraszają do bezpłatnego zgłaszania nowych sklepów do systemu oraz otwarci są na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące jego funkcjonowania.

Informacja prasowa OutdoorDeals.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0