HomeRynek outdoor

INTERSPORT otworzył nowy sklep w Krakowie, są plany w Kaliszu

30 listopada został otwarty sklep sieci INTERSPORT o powierzchni 800 m2 zlokalizowany w Galerii Bronowice – w drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie. Sklep w Galerii Bronowice to 33. salon sieci INTERSPORT.

W nowym sklepie zastosowano technologie mające na celu oszczędność i optymalizację powierzchni. System oświetlenia witryny, serwisu oraz powierzchni sprzedażowej został oparty w całości o technologię LED wiodącego producenta marki Philips. To nowoczesne rozwiązanie energooszczędne gwarantuje wydajniejsze oświetlenie oraz większą – niż w konwencjonalnych źródłach światła – żywotność sprzętu.

W sklepie zastosowano ledowe oprawy oświetlenia roboczego sali sprzedaży oraz tzw. projektory zapewniające: kompleksowe oświetlenie witryny i doświetlenie wysokich ścian ekspozycyjnych. Nowe rozwiązanie oświetleniowe przyniesie w przyszłości sieci INTERSPORT duże oszczędności energii oraz zmniejszenie wydatków eksploatacyjnych. Okres gwarancji na oprawy i źródła światła jest bowiem znacznie dłuższy, a ich awaryjność znacznie mniejsza.

W salonie INTERSPORT w Galerii Bronowice wprowadzono nowoczesny system meblowy zapewniający elastyczność sezonowej ekspozycji. Oferta odzieżowo-sprzętowa jest prezentowana w kornerach tematycznych. Warto dodać, że w Galerii Bronowice sieć INTERSPORT Polska po raz pierwszy przygotowała dla kobiet STREFĘ WOMEN z odzieżą sportową tylko dla Pań. 

Oprócz bogatej oferty towarowej i licznych promocji zachęcających klientów do odwiedzenia nowego salonu, INTERSPORT w Galerii Bronowice posiada specjalnie stanowisko do „Badania Stopy” gwarantujące fachowy dobór obuwia biegowego. Serwis zlokalizowany w tym sklepie zapewnia podstawowe usługi serwisowe sprzętu sportowego oraz jest punktem przyjęć do maszynowego serwisu narciarskiego i snowboardowego wykonywanego w salonie INTERSPORT CH Zakopianka.

Na początku grudnia Zarząd INTERSPORT Polska S.A. podpisał także umowę najmu nowego lokalu handlowego o powierzchni 501 m2, który będzie zlokalizowany w Galerii Amber przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Umowa najmu została zawarta na okres 5 lat od dnia przekazania przedmiotu najmu tj. od dnia 15.01.2014 roku. Termin otwarcia nowego salonu INTERSPORT przewidywany jest na początek marca 2014 roku.

Źródło: INTERSPORT Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0