HomeNowości z rynku

Nowy PHANTOM od marki Pajak

Są różne szkoły projektowania – jedne zakładają radykalne zmiany, inne bazują na tym co sprawdzone. Projektując nowego PHANTOMA postawiliśmy na tę drugą metodę, bo jak wiadomo, zwycięskiego konia się nie zmienia.

PHANTOM 14 jest w 90 proc. kopią poprzedniego, zmiany dotyczą jedynie jego kroju, który został wydłużony i uzyskał modny ostatnio ”drop tail” – przedłużony tył.

Pajak, kurtka PhantomPajak, kurtka Phantom

Kolejną kosmetyczną zmianą jest zastąpienie dolnego ściągacza gumą z regulacją, co pozwala na dopasowanie kurtki do różnych zastosowań.

Jeżeli chodzi o kolorystykę postanowiliśmy na wersję ”mono color”, a do palety naszych barw dodaliśmy ognisty pomarańcz oraz mocno nasyconą, naturalną zieleń.

Pajak, kurtka PhantomPajak, kurtka Phantom

Podstawową zaletą PHANTOMA pozostał ergonomiczny krój, który sprawia, że nie poczujesz go na sobie, wypełnienie z polskiego puchu gęsiego +750 PLATINUM i cztery kieszenie, pozwalające na wygodne rozmieszczenie niezbędnych drobiazgów.

PHANTOM zajmuje niewiele miejsca w bagażu, a do pakowania kurtki służy załączony woreczek o pojemności 1,5 [l]. Od wspinaczki po narciarstwo czy skitouring, a także do noszenia na co dzień – wygoda oraz praktyczność Phantoma mile cię zaskoczą.

Informacja prasowa marki Pajak

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0