HomeNowości z rynku

Liny STERLING od wiosny w sklepach

Sterling Rope to wiodący producent specjalistycznych lin o szerokim zastosowaniu. Wszystkie liny produkujemy w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu posiadamy 100 proc. kontrolę nad jakością naszych produktów. Dążymy do bycia liderem w trzech segmentach: lin sportowych, lin do prac wysokościowych oraz ratownictwa, a także specjalistycznych lin dla przemysłu związanego z wycinką drzew. 

Podstawową naszą domeną jest rozwój i ciągłe udoskonalanie produktów. Liny Sterling posiadają certyfikaty NFPA[i], ISO oraz spełniają normy EN, a także standardy UIAA. Co więcej, jesteśmy jedną z nielicznych już firm, w których każda lina wychodząca z produkcji przechodzi przez ręce wykwalifikowanego pracownika, który ostatecznie podejmuje decyzję o dopuszczeniu liny do użytkowania. 

Wizja, innowacja, poświęcenie i pasja to cztery słowa a zarazem znaki firmowe charakteryzujące markę Sterling. Te kilka słów idealnie oddaje nasze podejście do projektowania i tworzenia najlepszych sportowych lin na świecie. Naszą wizją jest tworzenie marki opartej o wiedzę i doświadczenie pasjonatów wspinania oraz wszystkich entuzjastów którzy na co dzień korzystają z naszych produktów.

Nasze innowacyjne podejście ma odzwierciedlenie w produktach które tworzymy. Rozwiązania konstrukcyjne, najwyższej jakości materiały, sposób magazynowania oraz transportu sprawiają, że naszej liny uchodzą za najbardziej wytrzymałe na rynku.

Naszym nadrzędnym celem a zarazem misją jest tworzenie najlepszych i najbezpieczniejszych lin o wspinaczkowych – to również nasza pasja która napędza nas do działania.

Zaufało nam już wiele pokoleń sportowców i entuzjastów wspinania. Nasz team składa się z reprezentantów każdego rodzaju wspinania: od sportowego wspinania na najwyższym poziomie, poprzez wspinanie z użyciem własnej asekuracji po wspinanie w zimowych warunkach.

 *** 

Od początku marca 2014 oficjalnym dystrybutorem marki Sterling Rope w Polsce będzie firma Crag Sport. Sieć dystrybucji: wyłącznie w najlepszych sklepach górskich w Polsce

Crag Sport S.C.
Ul. Bujwida 2/2 | 31-529 Kraków | Polska
T +48/501 362 500

e-mail: info@cragsrport.pl

Więcej informacji o Sterling Rope znajduje się na stronie: www.sterlingrope.com

Bartłomiej Klocek

Crag Sport

 


[i] http://pl.wikipedia.org/wiki/NFPA_704

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0