HomeRynek outdoor

ISPO MUNICH 2014 – informacje praktyczne

Już w najbliższą niedzielę, 26 stycznia rozpoczną się największe na świecie targi sprzętu i mody sportowej ISPO MUNICH 2014. Prezentujemy najważniejsze informacje, które mogą ułatwić poruszanie się po tych ogromnych targach oraz po Monachium.

 • Visitor Official Planner – mapa ułatwiająca orientację na targach 

TUTAJ znajduje się link do elektronicznej wersji przewodnika, bez którego trudno poruszać się po tak dużych targach, jakimi są ISPO MUNICH.

Drukowaną wersję tego przewodnika otrzymuje się bezpłatnie na targach w punktach rejestracji oraz informacji. Warto w taki przewodnik się zaopatrzyć przed wejściem przez elektroniczne bramki.

 • International Retailers Lounge – miejsce spotkań polskich odwiedzających B11

Polscy odwiedzający, jak w latach ubiegłych, będą mogli skorzystać z tzw. International Retailers Lounge, w której można bezpłatnie skorzystać z internetu, umówić się na spotkanie z klientem czy po prostu odpocząć przy dobrej kawie. Dostępne tam również będą polskie i zagraniczne tytuły branżowe.

International Retailers Lounge znajduje się w pomieszczeniu konferencyjnym B11 (1 piętro, przy ruchomym chodniku tzw. Express Way –plan pomieszczeń konferencyjnych w załączniku) i będzie otwarta w dniach niedziela-wtorek w godz. 9.00-18.00, a w środę w godz. 9.00-17.00.

 • Polscy wystawcy na targach ISPO MUNICH 2014

W tym roku na targach ISPO MUNICH zaprezentuje się 43 firm z Polski. Listę tych firm wraz z produktami prezentowanymi przez nie na targach znajduje się TUTAJ i oczywiście zapraszamy do odwiedzenia stoisk rodaków. Lista polskich przedstawicieli marek znajduje się TUTAJ. Zapraszamy także na stoisko Polish Outdoor Group – hala B5, pod numerem 639.

Zwracamy uwagę, że w tym roku po raz pierwszy w historii nagrodę ISPO AWARD otrzymała polska firma – QBL, za regał Snb Rental-Universal przeznaczony do przechowywania sprzętu zimowego. Stoisko firmy QBL znajdować się będzie w hali A4, pod numerem 534. Ceremonia wręczenia nagród ISPO odbędzie się 27. stycznia 2014 o godz. 16:00 w hali A6.  

 • Bilety na komunikację miejską w Monachium

Aby poruszać się komunikacją miejską po Monachium, należy nabyć odpowiedni bilet na komunikację MVV (wyjątek stanowią karty ISPO CARD, które uprawniają do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską + shuttle busem z lotniska). Bilety na komunikację mogą Państwo nabyć w automatach na każdej stacji metra oraz S-Bahn oraz w punktach oznaczonych logiem MVV.

Zakupiony bilet należy skasować przed wejściem na peron. Bilet nieskasowany jest nieważny.

UWAGA: Bilet dla odwiedzających nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów na targi. Przestrzegamy, że mandat za nieposiadanie ważnego biletu MVV wynosi 40 euro!

 • Dojazd na targi – shuttle z lotniska

Opis dojazdu na targi komunikacją miejską jak również samochodem wraz z adresem do wpisania do nawigacji oraz cenami parkingu na targach zawiera załączony plik ISPO MUNICH2014 informacje praktyczne.

 • Low Emission Zone w Monachium

W centrum Monachium obowiązuje tzw Low Emssion Zone (Umwelt Zone), obejmująca centrum miasta. Każdy pojazd poruszający się po centrum miasta musi posiadać zieloną nalepkę (bez nalepki lub z nalepką żółtą lub czerwoną zgodnie z prawem wjazd do centrum jest zabroniony). Hotel GHotel Muenchen Nymphenburg znajduje się w strefie Low Emission Zone, natomiast Nowe Tereny Targowe znajdują się już poza strefą. Mandat w przypadku braku posiadania nalepki wynosi 40 euro. Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: http://dekra.pl/Article/32/Nalepka%20ekologiczna/Strefy%20ekologiczne

 • Godziny otwarcia targów dla odwiedzających 

Dla branżowych odwiedzających targi będą otwarte od 26 do 28 stycznia w godz. od 9:00 do 18:00 oraz 29 stycznia w godz. od 9:00 do 17:00.

 • Polskie kawiarenki z pyszną kawą Art Cafe

Polskie kawiarenki Art Cafe, z pyszną kawą po raz kolejny podbijają Monachium. Plan ich rozmieszczenia znajduje się również w załączniku.

ISPO MUNICH 2014 na Facebooku

Polecamy uwadze polski profil ISPO na Facebooku, z wieloma przydatnymi informacjami. Podczas targów na bieżąco będą na nim zamieszczane informacje o ciekawostkach znalezionych na targach lub zaproszenia na stoiska marek, które poszukują partnerów handlowych w Polsce. 

 • Kontakt na targach:

W trakcie targów do dyspozycji wystawców są polscy przedstawiciele targów ISPO MUNICH pod następującymi numerami telefonów:

 • Joanna Biernacka-Goworek (od niedzieli do wtorku) + 48 695 744 503
 • Agata Białek (od soboty do środy) + 48 537 884 969
 • Marcin Jędrzejczyk (od soboty do wtorku) + 48 691052582

Bardzo prosimy Państwa o rozsądne sięganie po te telefony.

Życzymy Państwu spokojnej drogi do Monachium, udanych targów i owocnych rozmów handlowych! Do zobaczenia!

***

W załączniku:

 • informacje praktyczne o ISPO 2014
 • instrukcja rejestracji voucherów na ISPO 2014
 • plan conference rooms
 • plan hal
 • plan metra w Monachium

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0