HomeNowości z rynku

Wiosenne poruszenie – kolekcja DRY marki BRUBECK

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, najwyższy czas wybudzić się z zimowego snu i ruszyć jej naprzeciw! Najlepiej biegiem 😉 Ale – uwaga na wiosenne pułapki pogodowe.

Uprawiając sport w okresach przejściowych, tj. wiosną i jesienią, dużo łatwiej o przegrzanie lub zaziębienie, dlatego tym większą uwagę trzeba zwrócić na odpowiedni strój. Kolekcja DRY marki Brubeck powstała specjalnie z myślą o takich specyficznych warunkach.

Dzięki kolekcji DRY skóra może swobodnie oddychać nawet podczas intensywnej aktywności. DRY to uniwersalna grupa cienkiej bielizny, zapewniającej komfort w trudnych dla organizmu warunkach. Może stanowić samodzielny element odzieży lub pierwszą warstwę w chłodniejsze dni.

Te wykonane w technologii bezszwowej ubrania wyprodukowane są z dwuwarstwowej dzianiny, co gwarantuje szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz i utrzymywanie optymalnej termoregulacji skóry nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami zapewniają właściwości bakteriostatyczne. Dzianina nie podrażnia i nie uczula.

Bluza i spodnie z kolekcji DRY mają szerokie zastosowanie, nadają się do całorocznego użytku, polecane w szczególności do biegania oraz innych aktywności na powietrzu w okresach przejściowych: wczesną wiosną i późną jesienią.

Więcej informacji na temat kolekcji DRY marki Brubeck znaleźć można na stronie www.brubeck.pl

BLUZA MĘSKA

Rozmiar: S – XXL

Kolor: czarny/czerwony

Cena: 99,99 zł

SPODNIE MĘSKIE

Rozmiar: S – XXL

Kolor: czarny/czerwony

Cena: 79,99 zł

BLUZA DAMSKA

Rozmiar: S – XL

Kolor: czarny/turkus

Cena: 99,99 zł 

SPODNIE DAMSKIE

Rozmiar: S – XL

Kolor: czarny/turkus

Cena: 79,99 zł

Informacja prasowa marki Brubeck 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0