HomeRynek outdoor

Dwa nowe sklepy sieci INTERSPORT Polska

Sieć kontynuuje ekspansję w poszukiwaniu nowych rynków zbytu. W dniu 20 marca 2014 roku sieć INTERSPORT Polska otworzyła dwa sklepy sportowe w Kaliszu i Lublinie, gdzie nie posiadała dotychczas swoich placówek handlowych. Tym samym całkowita powierzchnia sprzedaży sieci INTERSPORT Polska została powiększona do prawie 34 tys. m2.

Nowe lokalizacje INTERSPORT uruchomiono w Galerii Amber w Kaliszu oraz w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie. 

Salon INTERSPORT o powierzchni 500 m2 w Galerii Amber w Kaliszu (fot. Intersport)Salon INTERSPORT o powierzchni 500 m2 w Galerii Amber w Kaliszu (fot. Intersport)

Z okazji otwarcia, sieć INTERSPORT przygotowała specjalny pakiet promocji dedykowanych dla nowych klientów. Do 30 czerwca br. można skorzystać z oferowanego przez bank SYGMA kredytu na rowery 10 rat x 0%.

Wszyscy klienci, którzy dodatkowo zapiszą się do programu lojalnościowego „Dla Aktywnych” otrzymają w ramach promocji 25% rabat na kolejne zakupy.  Oprócz działu sprzedaży, w nowych salonach będzie się znajdował serwis rowerowy, tenisowy, rolkowy li narciarski.

Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga mają zagwarantować wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie. 

Salon INTERSPORT w Galerii Amber w Kaliszu (fot. Intersport)Salon INTERSPORT w Galerii Amber w Kaliszu (fot. Intersport)

INTERSPORT stawiając na nowe kanały komunikacji ze stałym klientem uruchomił w tym roku mobilną aplikację INTERSPORT dla Aktywnych na iPhone’a i Androida, która umożliwia klientom szybki dostęp do aktualnych promocji sprzedażowych i serwisowych.

Dzięki nowej funkcjonalności klienci mogą sprawdzić stan bonów do wykorzystania, które generowane są od wartości zakupów, aktualny obrót na koncie oraz status rozpatrzenia reklamacji. 

 Optymalizujemy obecną sieć sprzedaży uruchamiając nowe lokalizacje, zmniejszając lub zamykając nierentowne sklepy. Nasza oferta oparta jest głównie na dyscyplinach całorocznych, które cieszą się największym zainteresowaniem. Przebudowaliśmy sklepy, aby stworzyć na stałe kornery: piłkarskie, outdorowe, runningowe i fitnesowe. Zainwestowaliśmy w dobór oraz w szkolenia sprzedawców, którzy mają fachowo doradzać klientom w optymalnym wyborze sprzętu i odzieży. Liczymy więc, że mieszkańcom Kalisza i Lublina spodobają się sklepy INTERSPORT i staną się naszymi stałymi klientami – komentuje Artur Mikołajko, Prezes Zarządu.

Salon INTERSPORT o powierzchni 887 m2 w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie przy Al. Wincentego Witosa 32, czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godz. 09.00 – 20.00.

Salon INTERSPORT o powierzchni 500 m2 w Galerii Amber w Kaliszu przy ul. Górnośląska 82, czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 – 20.00.

Źródło: INTERSPORT Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0