HomeNowości z rynku

Buty adidas Terrex Scope: bezkonkurencyjna przyczepność na górskich podejściach

Bezkonkurencyjna przyczepność. Buty adidas Terrex Scope mogą rościć sobie prawo do tej cechy, ponieważ są wykonane z legendarnej gumy STEALTH®. To unikalne połączenie razem ze specjalnym designem jest gwarancją najwyższej jakości na każdym terenie.

Terrex Scope GTX to klasyczne buty podejściowe do pokonywania wymagających górskich i skalnych odcinków. Dzięki gumowej podeszwie STEALTH®  znacząco wyróżniają się na tle konkurencji.

adidas Terrex Scopeadidas Terrex Scope

Guma STEALTH®, zaprojektowana przez Five Ten, zapewnia odpowiedni balans pomiędzy przyczepnością, a sprężystością. Nawet na mikroskopijnych zagłębieniach buty Terrex Scope GTX zapewniają doskonałą przyczepność. Układ pięty oraz elementy w podeszwie ukształtowane w literę „L” wbijają się w ziemię powalając na dodatkową stabilność podczas podejść i zejść. Układ pięty zapewnia niezbędne wsparcie na stromym podłożu, natomiast przednia, gładka część podeszwy, została stworzona z myślą o aktywności wspinaczkowej i poruszaniu się na górskim terenie. 

adidas Terrex Scopeadidas Terrex Scope

Buty doskonale sprawdzą się również na wilgotnych i zaśnieżonych obszarach. A to dlatego, że Terrex Scope GTX są wyposażone w membranę GORE-TEX®. Aby wytrzymać naprężenia piargi i nierówny teren, buty mają odporną na otarcia siateczkę i duże gumowe otoki w przedniej części butów. Sznurowadła posiadają bardzo małą średnicę w części środkowej i grube końcówki. W rezultacie Terrex Scope GTX są idealnie dopasowane i nie rozwiążą się w najmniej odpowiednim momencie.

To właśnie z tych powodów adidas Terrex Scope GTX powinien być Twoim pierwszym wyborem przy planowaniu następnej outdoorowej wyprawy.

Zwycięzca w konkursie: OutDoor Industry Award GOLD Winner 2013.

Szczegóły:

– Wodoodporna i oddychająca membrana GORE-TEX®,

– Odporna na ścieranie  tekstylna siateczka,

– Specjalna podeszwa z asymetrycznymi strefami z użyciem gumy STEALTH, wspierająca użytkownika podczas szybkich podejść i wspinania,

– Gumowe nasadki w przedniej części butów,

– Sznurówki o różnej średnicy,

– Język wykonany z EVA dla idealnego dopasowania i komfortu,

– Materiał ADIPRENE® zapewniający idealną amortyzację,

– Asymetryczne pętle z tyłu buta umożliwiają łatwe przyczepienie butów – za pomocą karabinka – do plecaka lub uprzęży wspinaczkowej,

– Specjalnie ukształtowana wkładka Ortholite.

Buty dla mężczyzn:

Waga: 455 g (8.5 UK)

Rozmiary: 5.5 – 12.5; 13.5; 14.5

Koloryrunning white/vista green/black, running white/tribe blue/black

Buty dla kobiet:

Waga: 403 g (UK 5.5)

Rozmiary: 3.5 – 10.5

Kolorysharp grey/wonder glow/black

STEALTH

STEALTH jest znakiem handlowym Stone Age Equipment i jest wykonany w U.S.A. 

adidas Sport Performance

Główną zasadą adidas Sport Performance jest „Play to Win”. Inspirowany motywacją założyciela Adi Dasslera, Sport Performance wnosi pasję do wszystkich produktów stworzonych z myślą o sportowcach, pozwalając im być: szybszym, silniejszym, mądrzejszym i bardziej naturalnym. Głównym celem adidas Sport Performance jest skupienie się na pięciu kategoriach: piłce nożnej, koszykówce, bieganiu, fitnessie  i outdoorze.

Odwiedź Nas na:

http://www.adidas.pl/outdoor

facebook.com/adidasoutdoor  

news.adidas.com/PL

 Informacja prasowa marki adidas

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0