HomeRynek outdoor

Agencja PROJEKT 77 dla marki Regatta

Marka Regatta, brytyjski producent odzieży i sprzętu turystycznego, zdecydowała powierzyć kompleksową obsługę public relations agencji PROJEKT 77. Umowa z agencją została podpisana na czas nieokreślony.

Za działania na rzecz klienta odpowiedzialna będzie Katarzyna Moskalik – PR Manager, specjalizująca się w tematyce sportowo-outdoorowej.

Od kwietnia br. agencja odpowiada m.in. za doradztwo strategiczne, dbanie o wizerunek marki i jej produktów, media relations oraz event PR. Obsługa PR marki Regatta będzie obejmowała także niestandardowe działania z obszaru wsparcia sprzedaży.

Regatta jest jedną z najpopularniejszych brytyjskich marek dla wszystkich fanów outdooru. Ideą marki jest tworzenie wytrzymałych, wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W ofercie marki Regatta znajduje się sprzęt i odzież dla dzieci oraz dorosłych. Kolekcje marki można zobaczyć na stronie www.regatta.com.

PROJEKT 77 (www.projekt77.pl) specjalizuje się w tematyce szeroko pojętych sportów przestrzeni i outdooru. Obsługiwała m.in. takie marki jak ALPINUS i CAMPUS, w portfolio jej Klientów znajduje się amerykańska marka POLARTEC. Agencja wspiera także projekty MIEJ ODWAGĘ! Memoriał Piotra Morawskiego – projekt grantowy dla młodych podróżników oraz WinterCamp – największy obóz zimowy w Polsce.

Agencja Projekt 77 oraz marka Regatta są członkami stowarzyszenia Polish Outdoor Group, które jest organizacją non-profit zrzeszającą najważniejszych przedstawicieli branży. Głównym zadaniem organizacji jest działanie na rzecz zwiększenia efektywności oraz poprawienia konkurencyjności rynku outdoor w stosunku do innych segmentów rynku sportowego i modowego.

Informacja prasowa Agencji Projekt 77

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0