HomeNowości z rynku

Polartec® Power Dry® idealny na lato

Pełnia lata wkrótce, a my lubimy aktywnie spędzać czas chodząc po górach, jeżdżąc na rowerze w Puszczy Kampinoskiej czy też biegać nadmorskim deptakiem późnym popołudniem. W każdym przypadku liczy się odzież jaką na siebie włożymy abyśmy mogli czuć się komfortowo. Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał. Propozycja Polartec®? Najlepsza będzie dzianina z serii Polartec® Power Dry®. 

Marka Polartec wprowadziła na rynek dzianinę Polartec® Power Dry® w 1994 roku. Dziś dzianina ta występuje w różnych wersjach, gramaturach i teksturach ale coś co się nie zmieniło to jej właściwości – głównym zadaniem Polartec® Power Dry® jest błyskawiczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry i doskonała oddychalność. Nieważne czy jeździmy na rolkach, biegamy czy uprawiamy aerobic, odzież wykonana z tej dzianiny z pewnością nas nie zawiedzie.

Jak działa Polartec® Power Dry®?

Dzianina ma dwukomponentową konstrukcję – stworzoną z dwóch różnych rodzajów przędz. Dzięki temu powstały dwie powierzchnie: zadaniem pierwszej jest odprowadzenie i transport wilgoci na zewnętrzną warstwę, a jej zadaniem jest szybkie odparowanie wilgoci.

Obecnie w sklepach znajdziemy również odzież wykonaną z Polartec® Power Dry® High Efficiency™ , – ta wersja dzianiny wyróżnia się inną budową pierwszej, wewnętrznej warstwy zbudowanej z systemu sześcianów, który sprawia, że dzianina ta jest cieplejsza, lżejsza, szybciej schnie i jeszcze lepiej oddycha.

Jakie modele odzieży wykonane z Polartec® Power Dry® czy Polartec® Power Dry® High Efficiency™ znajdziemy w sklepach tego lata? Oto one:

  • W ofercie marki Zajo – rodem ze Słowacji – znajdziemy m.in. koszulkę z krótkim rękawem Power Dry Lady oraz bokserki Power Dry Lady Brief
  • Amerykańską wygodę zapewni marka Marmot dzięki getrom i koszulkom z serii Thermal Clime. Znajdziemy tutaj damskie jak i męskie modele odzieży.

Odzież uszyta z Polartec® Power Dry® High Efficiency:

  • Eider – męska koszulka z długim rękawem Blow 1/2 ZIP
  • Black Diamond – męska bluza CoEfficient

Informacja prasowa marki Polartec

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0