HomeRynek outdoor

14 nowych sklepów sieci Martes Sport od początku roku

W kwietniu informowaliśmy o tym, że sieć Martes Sport powiększyła się o 6 nowych lokalizacji. Z końcem maja jest już ich 14.

W lutym został otwarty pierwszy sklep Martes Sport w Gdyni. Lokal o powierzchni 400 m2 powstał w Centrum Handlowym Riviera. W marcu nowe sklepy uruchomiono w Galerii Atrium Felicity w Lublinie (350 m2), w Galerii Amber w Kaliszu (513 m2), a pod koniec miesiąca także w Siedlcach (400 m2) i w Radomsku (360 m2). Lokal o powierzchni 350m2 powstał także w Centrum Handlowym Karuzela w Turku.

W kwietniu sieć zawitała do Kielc, gdzie w Galerii Korona Kielce został otwarty sklep o powierzchni 338m2. Pod koniec kwietnia nowe lokale Martes Sport powstały w Milanówku (260 m2), Gryficach (300m2) i Szczecinku (300 m2). 

Martes Sport w Świdnicy (fot. Martes Sport)Martes Sport w Świdnicy (fot. Martes Sport)

Maj to kolejne otwarcia – w Galerii Echo powstał drugi sklep w Kielcach, tym razem o powierzchni 385m2. Następnie czas przyszedł na Oleśnicę w województwie dolnośląskim. A już wkrótce zostanie otwarty sklepy w Kutnie (Marcredo Center Kutno, 350 m2) oraz w Ostrołęce (Galeria Bursztynowa, 350 m2) – tym samym sieć będzie miała 83 sklepy zlokalizowane na terenie całej Polski.

Utworzona w 1998 roku firma Martes Sport jest siecią wielkopowierzchniowych sklepów sportowych, a także producentem i dystrybutorem sprzętu sportowego. W salonach dostępne są kolekcje m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Icepeak, Iguana, Magnum oraz Nike.

Źródło: Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0