HomeRynek outdoor

Climbo – nowa marka odzieży dla wspinaczy

Pod koniec ubiegłego roku powstała nowa polska marka odzieży i sprzętu dla wspinaczy – Climbo. Jest już dostępna pierwsza kolekcja marki.

Climbo skierowana jest przede wszystkim do wspinaczy skałkowych i fanów boulderingu. W kolekcji na najbliższy sezon znajdują się koszulki z nadrukami, wykonane z wysokiej jakości bawełny z dodatkiem elastanu. Projektantem krojów jest Monika Krawczykowska, doborem kolorystyki, haseł i grafik zajmuje się Sebastian Kurek. Całość produkcji ulokowana jest w Polsce. W kolekcji znajduje się dwadzieścia modeli koszulek, dołączą do nich kolejne o bardziej stonowanych kolorach.

Trwają także prace nad poszerzeniem oferty marki, m.in. o spodnie wspinaczkowe, a także torby na liny i crashpady. 

Firmę Climbo prowadzą wspinacze, a jednym z celów marki jest wspieranie sportu dziecięcego. Jeszcze w tym sezonie wakacyjnym zostaną zorganizowane zawody CLIMBO Summer Cup, zaliczane do Pucharu Polski dzieci i młodzików.

Produkty marki Climbo można znaleźć na stronie: www.climbo.pl.

Źródło: Climbo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 6
 • comment-avatar
  Anonim 10 lat ago

  marka bez szans. koszulki od 99zł
  to się nie sprzeda
  teraz trzeba robić ceny przynajmniej 299zł

  99zł za bawełnę to jest po prostu za tanio

 • comment-avatar
  Anonim 10 lat ago

  Życzę szczęścia. Będzie potrzebne.. Zawsze dziwi mnie, jak biorąc się za jakiś biznes, można popełniać błędy poprzedników? A gdzie mądrość ludu?

  No należny współczuć, choć z drugiej strony to naturalna eliminacja jednostek o zapędach samobójczych. Żeby to chociaż ładne kroje miało… lub nadruki… Ale to są (piiip)! Krój z d..y, grafiki (?). Nic dziwnego, że przez pół roku nic o niej nie słyszałem.

 • comment-avatar
  Anonim 10 lat ago

  tat. Dlaczego climbo jest łudząco podobne do climbe? Czyżby wlaściciela nie bylo stać na oryginalną własną nazwę, tylko musi się podszywać pod markę climbe? Czy właściciel nie wie, że łamie w ten sposób prawo i naraża się na poważne klopoty? Wstyd!

  • comment-avatar
   Anonim 10 lat ago

   Bzdury. A dlaczego climbe jest łudząco podobne do climbx, climbon itp? Czyżby wlaściciela nie bylo stać na oryginalną własną nazwę, tylko musi się podszywać pod markę climbx, climbon?
   Odpowiem Ci: Jak się wybiera na nazwę firmy zwiazanej ze wspinaniem tak oryginalną nazwę, że musi mieć w nazwie climb, to chyba nie odkryło się nowego kontynentu? Jedyne co te dwie firmy łączy, to koszmarne nadruki.

   A z ciekawości: jaki dokładnie przepis złamało climbo i na jakie poważne kłopoty się naraża?

   Wstyd to pouszczać na temat, na który nie ma się pojęcia.

   • comment-avatar
    Anonim 10 lat ago

    tat. Różnica polega na tym, że na polskim rynku climbe było pierwsze, a climbo mogło wykazać się chociaż odrobiną przyzwoitości i zrobić coś swojego, a nie podobnego do złudzenia do climbe.

    Podobieństw do climbe jest dużo więcej, a prawo odpowiednio takie rzeczy reguluje.