Polscy przedstawiciele marek na targach OutDoor 2014

Prezentujemy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe, podczas których osoby te będą przebywać na targach we Friedrichshafen. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

  • 4outdoor Biznes Magazyn

Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl

czwartek-sobota

  • Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300)

czwartek-niedziela

Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

  • Berghaus (Hala A5, stoisko 201)
  • Easy Camp, Outwell, Robens (Hala A5, stoisko 100)
  • Viking Footwear (Hala A5, stoisko 305)

Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, berghaus@fordex.pl

Tomasz Lachowicz, kom. +48 883 392 434

  • Berg Outdoor (Hala B1, stoisko 404)

czwartek-piątek

Robert Owocki, kom. +48 509 940 226, email: robert.owocki@robinson.pl

  • Black Diamond (Hala B2, stoisko 400)
  • Gregory
  • Sterling

czwartek-niedziela

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: info@cragsport.pl

  • Care Plus (Hala B1, stoisko 103)

piątek-sobota

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

  • Deuter (Hala B1, stoisko 305)
  • Ortovox (Hala B1, stoisko 304)
  • La Sportiva (Hala B2, stoisko 500)

czwartek-piątek

Jakub Łukowski, kom. +48 602 236 266, email: kuba@bakosport.pl

Blanka Jarońska, kom. +48 604 082 609, email: blanka@bakosport.pl

  • CAMP (Hala B2, stoisko 402)

piątek-niedziela

Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl

  • Columbia (Hala B4, stoisko 101)

czwartek-sobota

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

  • Cocoon, Traveler’s Tree (Hala A3, stoisko 104)

piątek-sobota

Magdalena Chałka, kom. +48/501 76 76 24, email: biuro@cocoon.com.pl

  • Five Ten (Hala B2, stoisko 401)
  • Bergans of Norway (Hala A5, stoisko 301)

piątek-niedziela

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: office@mjsport.pl

  • Fjallraven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A5, stoisko 200)
  • Tatonka (Hala B3, stoisko 400)

czwartek-sobota

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 8889, j.rymowicz@hbmm.pl

  • Hi-Tec (Hala A7, stoisko 301)
  • Icepeak (Hala A3, stoisko 302)

czwartek-niedziela

Patrycja Wydra, kom. +48 511 977 215, email: pwydra@martessport.com.pl

Anna Herban, kom. +48 797 995 656, email: aherban@martessport.com.pl

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

  • Jack Wolfskin (Hala B1, stoisko 400)

czwartek-niedziela

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

  • Marmot (Hala B4, stoisko 100; Hala A1, stoisko 201)
  • Teva (Hala B3, stoisko 500), Smartwool (Hala B5, stoisko 101)
  • Powertraveller (Hala A5, stoisko 202), GSI (Hala A5, stoisko 208)

czwartek-niedziela

Adam Zych, kom. +48 606 220 242, email: adam@ravenoutdoor.com

  • Millet (Hala A7, stoisko 200)
  • Eider (Hala A7, stoisko 206)

czwartek-piątek

Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

  • Pacsafe (Hala B3, stoisko 303)
  • Thermos (Hala B3, stoisko 502)

czwartek-niedziela

Arkadiusz Majewski, kom. +48 505 172 824, email: arek.majewski@redbird.pl

Marcin Niedźwiecki, kom. +48 508 139 855, email: marcin@redbird.pl

  • Patagonia (Hala B2, stoisko 200), AKU (Hala A6, stoisko 302)
  • Optimus (Hala A5, stoisko 109), Trek’N Eat (Hala A5, stoisko 109)
  • Klean Kanteen (Hala A5, stoisko 205), Thule (Hala A7, stoisko 400)

czwartek-niedziela

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

  • Polartec, LLC (Hala A7, stoisko 300)

czwartek-niedziela

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

  • Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO

czwartek-piątek

Agata Białek, kom. +48 537 884 969 e-mail: bialek@ispo.com

  • Rock Empire (Hala B2, stoisko 201)
  • Lifemarque (Hala B5, stoisko 201)

piątek-niedziela

Proszę o wcześniejszy kontakt, by ustalić termin spotkania

Marcin Męczyński, kom. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

  • Regatta / Dare2B (Hala A3, stoisko 201)

czwartek-sobota

Zenon Raszyk, email: zraszyk@regatta.com

  • Salewa (Hala A1, stoisko 301)

czwartek-sobota

Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675 , email: grzegorz.hajny@salewa.com

  • Source (Hala B1, stoisko 207)
  • Thorlo (Hala B3, stoisko 307)

piątek-niedziela

Proszę o wcześniejszy kontakt, by ustalić termin spotkania

Krzysztof Chajduga, kom. +48 603 931 321, email: marketing@alvika.com.pl

  • The North Face (Hala A3, stoisko 401)

czwartek-piątek

Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Witold Pawłowski, kom. +48 600 374 002, email: witold_pawlowski@vfc.com

  • Trekmates (Hala B5, stoisko 300)
  • Kong (Hala B3, stoisko 100)
  • Kamik (Hala A6, stoisko 100)
  • LaPlaya ( Hala B3, stoisko 514)
  • Alb

czwartek-piątek

Jarek Jakubowski, kom. +48 501 37 69 17, email:patisport@wp.pl

  • W.L. GORE & Associates – GORE-TEX® (Hala A6, stoisko 500)

czwartek-sobota

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

OutDoor Show 2012 (fot. Messe Friedrichshafen)OutDoor Show 2012 (fot. Messe Friedrichshafen)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0