HomeRynek outdoor

Jeremy de Maillard wiceprezesem ds. marketingu The North Face

W ramach działań mających na celu wzmocnienie i wzajemne wsparcie marek z portfolio VF Corporation, Jeremy de Maillard, dotychczasowy wiceprezes ds. marketingu Vans w regionie EMEA, został mianowany wiceprezesem ds. marketingu marki The North Face w regionie EMEA.

Jeremy przynosi ze sobą ogromne doświadczenie i wiedzę, które pozwolą nam kontynuować rozwój marki The North Face. Jego zrozumienie potrzeb klientów i obszaru marketingu elektronicznego to dla nas kluczowe kwestie – powiedział Arne Arens, wiceprezes i dyrektor generalny The North Face w regionie EMEA.

Jeremy de MaillardJeremy de Maillard 

Pochodzący z francuskiego Les Deux Alpes de Maillard jest związany z VF Corporation od 2008 roku. Jego zdolności przywódcze, wizja strategii marketingowej oraz podejście do rozwoju biznesu jako całości, w wysokim stopniu przyczyniły się do budowy obecnej pozycji marki Vans w regionie EMEA. De Millard odegrał kluczową rolę w procesie koordynacji współpracy między działami marketingu, produkcji oraz sprzedaży. Pozwoliło to na rozwój marki oraz wzmocnienie jej globalnej spójności przy zachowaniu zdolności do odpowiedzi na lokalne potrzeby. 

Jeremy przyczynił się do umocnienia pozycji marki Vans jako ikony kultury młodzieżowej. Pomógł w budowie i umocnieniu więzi milionów konsumentów z marką, dzięki podejściu zorientowanemu na ich potrzeby – powiedział Jan Van Leeuwen, wiceprezes i dyrektor marki Vans w regionie EMEA. 

Ostatnie 6 lat pracy z Vans było niesamowite i jestem wdzięczny za tę wspaniałą podróż wszystkim osobom związanym z marką. Jednocześnie bardzo cieszą mnie nowe, ekscytujące wyzwania jakie niesie ze sobą praca z The North Face. Bogata historia, silne DNA i najlepsze w swojej klasie produkty składają się na ogromny potencjał. Dla mnie, jako osoby urodzonej i wychowanej w Alpach, marka ta ma bardzo duże znaczenie i czuję się zaszczycony tym, że mogę przyczynić się do jej rozwoju – powiedział de Maillard, który ze skutkiem natychmiastowym przejmuje pełnię obowiązków związanych z The North Face, nadzorując również w najbliższym czasie projekt House of Vans w Londynie.

 Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0