HomeRynek outdoor

Adventuresquad.pl dystrybutorem marki UV Control

Adventuresquad.pl został partnerem logistycznym kolejnej marki – kosmetyków dla aktywnych UV Control. 

Marka UV Control została stworzona w 1987 roku we Francji i należy do spółki z siedzibą w Courchevel w Alpach Francuskich. Produkty UV Control są dostępne na terenie wielu krajów, między innymi we Francji, Austrii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i w Izraelu. 

Marka UV Control posiada pełną gamę produktów przeciwsłonecznych oraz po opalaniu do twarzy i ust, antyalergicznych i bez parabenów, z naturalnych ekstraktów i witamin, testowane dermatologicznie. UV Control w swojej ofercie posiada również serię przeznaczoną dla dzieci.

Nieduże i poręczne opakowania kosmetyków UV Control pozwalają na wygodne stosowanie ich podczas uprawiania licznych sportów letnich i zimowych takich jak: wspinaczka, trekking, narciarstwo, snowboarding, windsurfing, kitesurfing, golf, żeglarstwo, kolarstwo i wielu innych.

W Polsce wyłącznym importerem produktów marki UV Control jest Spółka UV Control Polska Sp. z o.o. W sprawie zamówień produktów UV Control należy kontaktować się z partnerem logistycznym UV Control Sp. z o.o.., sklepem Adventuresquad.pl. 

Informacja prasowa Adventuresquad.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0