HomeRynek outdoor

PMD nowym dystrybutorem marki Chiruca na polskim rynku

Mamy przyjemność poinformować Was, że firma PMD Paweł Manicki podpisała w kwietniu 2014 roku umowę dystrybucyjną z CALZADOS FAL – producentem obuwia outdoorowego i myśliwskiego marki CHIRUCA.

PMD jest nową firmą, ale jej założyciel i pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie na polskim rynku outdoorowym – wprowadzili na nasz rynek m.in. marki: Chiruca, Lizard, Primus, Regatta i Dare2B, a także rozwinęli dystrybucję marek: Salewa, Silvretta i Dynafit.

Nasz adres:

PMD Paweł Manicki
ul. Stanisława Staszica 15,
62-500 Konin
Tel. +48 500 177 444,
Tel./Fax. +48 63 244 13 65
email: biuro@pmdystrybucja.pl

Osoby do bezpośredniego kontaktu:

Maciej Mazur
kom.: +48 694 450 309
email: m.mazur@pmdystrybucja.pl

Konrad Paluszewski
kom.: +48 694 450 307
mail: k.paluszewski@pmdystrybucja.pl

Zespół PMD

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Joanna 7 lat ago

  Witam w zeszłym roku mialam problem z butami Chiruca które mam już chyba od 10 może 12 lat. Szukałam wyjścia z sytuacji.Zadzwonilam do PMD do p.Macieja Mazura to był pierwszy z brzegu wybrany numer.Zostalam wysłuchana zrobiłam zdjęcia butów i reklamacja została uruchomiona.Sprawnie szybko miło fachowo bez zbędnych dyskusji.Dzisiaj cieszę się butami wyglądają​ jak nowe p.Maciej zajął się wszystkim bardzo dziękuję polecam gorąco buty Chiruca i PMD!
  Kłaniam się nisko pozdrawiam. J.P. z Łodzi

 • comment-avatar
  Arkadiusz Babik 6 lat ago

  Ja miałem kontakt z Panem Pawłem Manickim, na początku procesu reklamacyjnego nie zapowiadało się, że sprawa zakończy się pozytywnie. Po interwencji Pana Pawła reklamacja zakończyła się nad wyraz dla mnie korzystnie, za co bardzo dziękuję.
  Pozdrawiam AB, Garwolin

 • comment-avatar
  Marcin 5 lat ago

  Reklamacja uznana z naprawą trwa ponad 3 miesiące i końca nie widać. To nie sprzęt elektroniczny aby przeciągać reklamację w nieskończoność. Sklep w Białymstoku w którym buty zakupiłem wykazał się empatią i sami z siebie po 3 miesiącach wymienili mi buty na nowe, bo chyba głupio już im było…