HomeRynek outdoor

W sierpniu kolejne otwarcia 4F

Wakacyjne miesiące są bardzo pracowite dla marki 4F. W sierpniu zostaną otwarte kolejne salony firmowe, tym razem w Bramie Mazur w Ełku, koszalińskim Atrium oraz w centrach handlowych Lider w Żywcu i Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Salon 4F w Ełku rozpocznie swoją działalność 13 sierpnia – w dniu oficjalnego otwarcia nowej galerii handlowej – Bramy Mazur. Natomiast tydzień później, 22 sierpnia, zostaną otwarte dla nowych klientów sklepy firmowe w Galerii Atrium, w Koszalinie oraz CH Lider w Żywcu. Natomiast pod koniec miesiąca, 29 sierpnia, kolejny sklep marki 4F uzupełni ofertę, tym razem CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

Łączna wielkość wszystkich lokalizacji wynosić będzie ponad 520 mkw, Dzięki nowym otwarciom, mapa sklepów 4F zagęści się do 134 lokalizacji w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

 Informacja prasowa marki 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0