HomeNowości z rynku

Base Layer marki Brubeck

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami. Chociaż w ciągu dnia czasem nadal doskwiera upał, ranki i wieczory są już podszyte chłodem. Może się zdarzyć, że wybiegając o rześkim poranku na trening, wracać będziemy już w pełnym słońcu i temperaturze powyżej 25 stopni. Co włożyć na siebie, by nie przegrzać się, ani nie wychłodzić organizmu w czasie odpoczynku? Z pomocą przychodzi Base Layer od Brubecka.

Podstawa termoaktywnego stroju

Brubeck – wiodący polski producent odzieży termoaktywnej – wyróżnia się stosowaniem innowacyjnych technologii i kombinacji struktur dzianin, które zapewniają jak najlepszą regulację cieplną organizmu.

Na zmienne warunki pogodowe końca lata poleca koszulki typu base layer, zapewniające maksymalne odprowadzanie wilgoci. Doskonale sprawdzają się jako pierwsza warstwa odzieży. Przylegając tak blisko skóry jak się da, efektywnie odprowadzają pot. Zaś w czasie letnich upałów, możemy bez obaw zrzucić bluzę, bo koszulki równie dobrze mogą stanowić samodzielną warstwę ubioru.

Koszulki Base Layer są wykonane z dzianiny będącej mieszanką polipropylenu i poliamidu. Cechuje je konstrukcja bezszwowa o zróżnicowanej grubości w różnych partiach, co zapewnia trwałość i wygodę. Koszulki sprzedawane są jako model unisex, doskonale dostosowują się do budowy anatomicznej zarówno kobiet jak i mężczyzn, zapewniając uniwersalny komfort użytkowania.

Efekt 3D

Najważniejszym atutem koszulki jest jednak konstrukcja oparta na modelu trójwymiarowej siatki, która kilkakrotnie zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci. Materiał tworzy kanały powietrzne, które pomagają ochłodzić organizm i transportować wilgoć na zewnątrz. Koszulka posiada także właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Występuje w dwóch uniwersalnych kolorach, białym i grafitowym. Wyróżnia ją estetyczna prostota i duża uniwersalność. Jest polecana do różnych form aktywności fizycznej, a ze względu na swą lekkość i przyleganie do ciała może być też wykorzystywana jako dyskretna pierwsza warstwa nawet pod strój casual. 

Koszulka unisex typu base layer z krótkim rękawem

Cena: 74,99 zł

Koszulka unisex typu base layer bez rękawów

Cena: 54,99 zł

Więcej na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0