HomeNowości z rynku

Outhorn na zimę 2014 – nowa kolekcja

Outhorn to marka odzieży sportowej, która dzięki nowoczesnym technologiom oraz modnemu wyglądowi, podbija nie tylko polski rynek. Właśnie została stworzona kolekcja na nadchodzący sezon zimowy. W asortymencie dostępne są produkty i akcesoria zarówno damskie, męskie, jak i dla dzieci.

Sztab projektantów i technologów przygotował kolekcję ubrań i akcesoriów, które są nie tylko modne, funkcjonalne, ale i bezpieczne. Nadają się zarówno na stok, jak i do codziennego użytku. Ponadto produkty Outhorn to nowoczesna odzież oferowana w przystępnej cenie.

Na szczególną uwagę zasługują użyte rozwiązania technologiczne, takie jak: klejone szwy, pasy antyśniegowe, wodoodporny materiał, czy dodatkowe kieszenie na telefon i gogle. Te udogodnienia pozwalają spędzać czas na zewnątrz w komfortowych warunkach i w modnym stroju.

Poza kurtkami, spodniami i bluzami Outhorn oferuje również również ciepłe czapki, szaliki, skarpetki i nieprzemakalne rękawice. Produkty są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, która odpowiada najnowszym trendom.

Do nowej kolekcji powstała dedykowana sesja zdjęciowa oraz lookbook
w zimowym klimacie. Dodatkowo Outhorn stanie się bardziej widoczny w sklepach. Launchowi w tym sezonie będzie towarzyszyło silne wsparcie w postaci materiałów POS (tematyczne plakaty, banery i stojaki) oraz szerokiej komunikacji online – w tym za pośrednictwem nowopowstającej strony internetowej i facebook’a. 

Outhorn

Jest to marka outdoorowa będąca w portfolio OTCF Sp. z o. o. od niemalże 20 lat. Produkty te cieszą się powodzeniem wśród rodzin oraz młodych ludzi, którzy aktywnie spędzają czas. W portfolio znajduje się szeroka oferta odzieży i akcesoriów sportowych dla całej rodziny. Marka szczególnie doceniana jest przez miłośników turystyki górskiej oraz narciarstwa. Równomiernie zdobywa popularność wśród amatorów fitnessu, jazdy na rowerze czy joggingu. Produkty Outhorn cieszą się również zainteresowaniem w codziennym użyciu. Można je zakupić w Polsce i za granicą w największych sieciach handlowych.

www.facebook.com/outhornPL

Informacja prasowa firmy OTCF

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0