HomeNowości z rynku

Miejski wózek dziecięcy Thule Urban Glide – nowość z serii Active with Kids

Thule Urban Glide to wszechstronny sportowy wózek dziecięcy, który dzięki oryginalnemu wzornictwu i ergonomicznym rozwiązaniom sprawdzi się doskonale zarówno jako klasyczna miejska spacerówka, jak i jako wózek do joggingu. Urban Glide jest najnowszym produktem Thule z serii Active with Kids i będzie dostępny w trzech kolorach oraz dwóch wersjach: dla jednego lub dwojga dzieci.

Thule Urban Glide 1Thule Urban Glide 1

W wózkach Thule Urban Glide znajdziemy cały zestaw funkcji, które docenią zarówno rodzice, jak i ich pociechy – m.in. w pełni regulowalne, ergonomiczne uchwyty, skuteczny hamulec nożny, ruchomy baldachim z „wizjerem” dla rodzica, możliwość zablokowania  przedniego koła do jazdy na wprost (jogging), skutecznie działające tylne zawieszenie (gwarantujące komfortową jazdę), miękkie siedzisko oraz możliwość prawie poziomego rozłożenia oparcia. Istotnym atutem jest również to, że wózek można błyskawicznie złożyć jedną ręką.

Thule Urban Glide 2Thule Urban Glide 2

Wśród dodatkowych akcesoriów znajdziemy m.in. adapter do fotelika samochodowego (pasujący do większości dostępnych na rynku fotelików), tacę na przekąski, osłonę przeciwdeszczową oraz moskitierę.

Thule Urban Glide 1 – najważniejsze informacje:
Waga: 10,5 kg
Wymiary po złożeniu: 87.5x53x35 cm (długość, szerokość, wysokość)
Kolory: Dark Shadow (szary), Mars (czerwony) and Thule Blue (jasnoniebieski)
Dostępność w sklepach – 1 października 2014

Thule Urban Glide 2 – najważniejsze informacje:
Waga: 14 kg
Wymiary po złożeniu: 87.5x78x35 cm (długość, szerokość, wysokość)
Kolory: Dark Shadow (szary), Mars (czerwony) and Thule Blue (jasnoniebieski)
Dostępność w sklepach – 1 marca 2015

Thule Urban Glide jest zgodny z wymaganiami certyfikatów:
EN 1888, ASTM F833, Health Canada SOR/85-379

Thule Urban Glide jest częścią rodziny produktów Thule Active with Kids Sport, w skład której wchodzą m.in. wielofunkcyjne wózki dziecięce Thule Chariot oraz zaprezentowane niedawno foteliki rowerowe Thule Ride Along oraz przyczepka Thule Coaster.

W przypadku dzieci do 6 miesięcy wózek Thule Urban Glide powinien być używany wyłącznie do spacerowania. Biegać z dzieckiem w wózku można jedynie w przypadku dzieci, które ukończyły 6 miesięcy (i potrafią już same utrzymać głowę) oraz nie ważą więcej niż 22 kg.

Więcej informacji o produktach Thule znaleźć można na stronie: www.thule.com.

Informacja prasowa Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0